Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy 15éves,9. kes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy 15éves,9. kes lány vagyok . Elég jó alakom van, és sokak szerint szép vagyok, de magamat sokszor nem látom annak.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kicsit társaságibb ember lenni,és több embert megismerni,de elég visszahúzódó vagyok a magabiztosságom nélkül... Elég bulizós és pasizós típus vagyok,és benne vagyok azért rossz dolgokba(lógás,szökés...). Nem vagyok stréber se. Akivel már nagyon jóba vagyok,az előtt nagyon fel tudok oldódni... De a mai ilyen tini bandákba valahogy nem tudom magam elképzelni,és nemtudok bekerülni egyik ilyen városi bandába se...Ők nekem még elég gyerekes felfogásúak,vagyis teljesen mások,mint én,és ugy látom nem illenék sehova se. Van egy legjobb bnőm,vele csinálok mindent,és ennyi. Ő olyan mint én,és neki is uez a gondja... Ötletek,hogy hogy legyek magabiztosabb,és hogyan tudnák beilleszkedni ?
2012. okt. 23. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem lennél magabiztos nem lennél pasizós...ez paradoxon
2012. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy mondom hogy szeretnék az(pasizós) lenni. Mivel most túl félénk vagyok...
2012. okt. 23. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
keress valamit amiben sikereket érhetsz el. pl.: sport, tánc
2012. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fotó?
2012. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!