Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit ez a lány?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel még az egyetemi felvételin leültünk az út szélére inni meg cigizni meg beszélgetni és flörtöltünk egy kicsit. Mérsékelten ellenállt, de végül csak beadta a derekát, puszilgattam, szívtam a nyakát, simogattam, nagyon elvoltunk.


De amikor a barátnői indultak ő is elindult tőlem meg elköszönt és kikötötte, hogy ne adjak szájra puszit.


Na ez 4 hónapja volt nyáron azóta nem láttam, bár próbáltam keresni és próbáltam elkérni a számát a barátnőitől amikor egy másik felvételin találkoztam velük, nem adták meg.


Most mint kiderült letiltott a facebookon de egy barátnője kiadta az email címét ahol elértem.


Írt nekem egy tömör számonkérő levelet, hogy ő már ott is lerázott többször is és hogy nem tudja miért nem fogtam fel meg hogy barátja volt meg minden és hogy félelmetes hogy így kutatok utána.


Egyenlőre csak válaszolgattam, hogy nem értem miért tiltott le, ha ezt tudom nem keresem ennyit, meg minden, de nem hiszem, hogy ebből ki lehet hozni bármi jót.


Teljesen ellentmond amit leír azzal amik ott történtek. Ölelgettük meg puszilgattuk egymást, most meg úgy állítja be a dolgot mintha én másztam volna rá, ráadásul vissza sem vett facebookon.


Bennem kialakult egy kötődés ezzel a lánnyal, nagyon hiányzik. De így? Mit írjak neki, hogy újra felvegyük a kapcsolatot?


2012. okt. 23. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 dologra tippelek.

1. Ami szerintem a legvalószínűbb. Valaki jól telebeszélte a fejét valamivel veled kapcsolatban és ezért tűnt el a szemed elől ennyire.

2. Vagy lehet megbánta a dolgot és ő lehet erre az egyszeri dologra hajtott ha észrevetted volna legalább is amit az írásodból levettem nem akarta hoggy adj neki szájrapuszit akkor szerintem már ott egyértelmű volt hogy ő nem akarta hogy ilyen kötődés alakuljon ki köztetek és lehet ezzel akarta azt hogy elfelejtsétek egymást. És ha nem jelöl vissza meg semmi akkor egyértelmű hogy semmit nem akar tőled.

Sajnálom a dolgot de hidd el ha elfelejted és más lányokkal ismerkedsz akkor jobb lesz neked is mint hogy itt szenvedni.

2012. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem fogadod el, hogy nem akar tőled mást? Lehet, hogy ő csak annyit akart amennyit ott voltatok, az hogy flörtöl valaki még nem jelent semmi komolyat. Vagy félt személyesen visszautasítani amikor rámásztál..
2012. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert én mást akarok. És amit akarok, az neki is jó lesz, ha elfogadja. Elutasíthatja, de én nem fogom meghazudtolni saját magamat. Szükségem van rá. Találkoztam azóta pár lánnyal de nekem RÁ van szükségem.


Enélkül unalmas lenne az élet.

2012. okt. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!