Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a lány tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a lány tőlem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egyetemi osztályba kerültem, és elég viharos kezdet volt. Senkivel sem vagyok különösebben jóban, de ez azért van mert távolságtartó vagyok általában.


Van egy lány aki "besértődött" majd letiltott, de nem bírta ki, hogy nem látja miket írok a közös csoportokba ezért először feloldotta a tiltást, majd elkezdett ott nekem beszólogatni.


Bár megoldotta, hogy ne tudjak neki üzenetet írni, a facebook egy hibája miatt mégis tudtam, ilyeneket válaszolt:


" igazából leszarom.sejtem h mért raktad ki és igazából rohadtul nem vagyok kiváncsi a magánéletedre.még mindig.és am egészében rád sem.ugyh ne irogass hülyegyerek."


" azért b_zdmeg meg téged nem bírlak.és ezzel nem csak én vagyok így ha nem az egész osztály.csak te annyira kattant vagy h neked ez fel sem tűnik.és am nem mondd meg h mit csináljak.vágj ki a csoportból ha neked ettől szép lesz a napod.elárulom h rohadtul nem hat meg."


Teljesen kedvesen beszélek vele mindig. Rendkívül türelmes ember vagyok, de nem értem miért csinálja ezt.


20 éves emberekről van szó, úgy tudom, hogy ez a "cs.szegesd ha tetszik" hozzáállás általános iskola max felsőben divat.


Mit akarhat?

Nekem baromira elment tőle a kedvem amúgy.... de úgy sejtem az a célja, hogy rá figyeljek az összes lány helyett.


Vagymi?


2012. okt. 8. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg irritálod
2012. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 gelazso ***** válasza:
szeret téged
2012. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ha szeretné, ami hülyeség úgy, hogy nem is ismeri, akkor jóban lenne vele és haverkodna.

Számomra is voltak irritáló alakok egyetemen, meg azon kívül is, hát nem vagyok velük kedves, megbolondulok, ha látom őket.

Aki tetszik, azzal meg kedves vagyok.

Meg lány vagyok, de voltak olyan lányok, akik nem bírtak, nem is szóltak hozzám, meg flegmák voltak, mintha ott se lennék...nem szerettek, ahogy 2. írja.

2012. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha irritálom miért kíváncsi rám, miért nem tilt le, vagy hagy lógva? Folyton kommentelget a bejegyzéseimhez, most meg kitettem egy törött szívecskét a közös facebookcsoport logójának erre rögtön rámírt, hogy nem gondolom-e azt, hogy ez zavarja a lányokat. vagy valami ilyesmi, egyszerűen nem értem miért kell b.szogatni, ha meg szeret, akkor jöjjön át, együnk valamit, smároljunk, aztán menjünk a dolgunkra.
2012. okt. 8. 12:32
 5/16 A kérdező kommentje:

Amúgy kb miattam vették fel alapból, mert a felvételin én csináltam meg helyette az egyik modellezési feladatot.


Meg amúgy magasról le.zarom őket. Kinőttem már ezekből a gyerekes játékokból és ilyen emberekkel nem szeretnék barátkozni... megvagyok nélküle is.

2012. okt. 8. 12:34
 6/16 anonim ***** válasza:

azt mondod a többiek sem vannak oda érted, vajon miért?

Sajnos vannak olyan csajok akik rosszabbak egyetemen, mint az alsós kisiskolások.

2012. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért nem tilt le, mert nem szeret, és így nem akar elfelejteni se és azért, hogy tudjon rólad, legyen min röhögnie :)

plusz a tiltást 48 óráig nem lehet visszavonni.

Én is szeretem látni az irritáló ismerőseimet hogy legyen mit leszólnom :D

2012. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Túl erőszakosan nyomultam, szinte minden lánynál kizártam a friend zónát.
2012. okt. 8. 12:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt a lányt én úgy pofán vágnám, az biztos. (de te ne pofozd fel, én lány vagyok /én se tenném/, te meg férfi - na meg testi sértés :D). Egyébként meg: ne legyél vele többet kedves, ne szólj hozzá, tiltsd a pixába facebookon. Tedd már meg könyörgööm!! Gondolom elkényeztetett kis diszkókuvva, aki azt hiszi mindent megtehet. Az ilyeneknek nem árt néha jó nagy pofára esni.
2012. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
te kussolj már :D ez már a 3. kommented.
2012. okt. 8. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!