Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk közel 6 év után....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk közel 6 év után. Nagyon féltem h vmi baja lesz (összeroppan v vmi rosszabb). Vagy csak én parázom ennyire?

Figyelt kérdés
ő 31 (ffi) én 23 (nő).én voltam neki a leghosszabb és legkomolyabb,de mióta összeköltöztünk (2 éve) minden rosszabb lett,mind2en hiábásak voltunk,meg nagyon sokminden(ki) közrejátszott,ezalatt teljesen besokaltam,elegem lett,nem volt már semmi se jó (szex,odaadás,beszélgetés...)hiába próbáltunk változni,mindig ugyan az lett a vége:tartott 1 darabig és újra előről,nemrég közeli haverságba lettem 1-ik barátnőmnek a tesójával,semmi se történt még köztünk,tetszik nekem és szerintem én is neki,ezt bevalottam a páromnak és szakítottunk,nagyon megviselte,nagyon félek h tesz vmit,bár ő azt mondta nem fog,én mégis ettől félek.

2012. okt. 24. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez csak annak a jele, hogy szeretted. Bízzunk benne, hogy nem csinál hülyeséget.

De neked miért jutott az eszedbe, hogy képes lenne ilyesmire?

2012. okt. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

azért ritka szemét dolog volt még bele is rúgni a megcsalásos dologgal.

inkább leléptél volna szó nélkül,vársz pár hónapot és utána mehet az új bika.

most meg játszod itt az aggódót.

álszent gonosz nő vagy.


és hogy mit tehet az ex.

remélem kiosztja az elmaradt pofont ami járt volna miután elmondtad ezt neki.

2012. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért mert láttam rajta,sírt is,most egyedül van,én hazajöttem anyukámékhoz,csak pár cuccot hoztam magammal,sok mindenem nála maradt így még fogunk találkozni
2012. okt. 24. 00:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz második? Szövegértésed hol maradt? A kérdező nem csalta meg a barátját, csak közeli haverságba került egy másik sráccal, akiről gondolom nem gondolta volna legelőször, hogy tetszeni fog neki, aztán még is megtetszett. Ezzel miért rúgott volna bele?? Pont, hogy az az álszent aki előad valami teljesen más okot a szakításra közben meg már rég más kúrja, de a kérdezőt nem kúrta senki, ő csak őszintén elmondta, hogy tetszik neki egy másik srác.. ennyi
2012. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok se gonosz,se álszent, SOHA NEM CSALTAM MEG!attól h haveri szinten elvagyok 1 sráccal még nem vagyok se ribanc,se hűtlen,ő is haveri szinten elbeszélget más csajokkal,de gondolj már bele abba h ha nem azt kapod jó ideje amire vágysz,hiába rágod a szájába éveken keresztül és mindig ugyanazt kapod vissza előbb-utóbb vmelyik fél meginog v rosszabb,én idáig REMETE voltam mellette,17 éves korom óta!ő meg jóformán élte a szabadságát;haverok,kocsmázás...velem bezeg nem járt el sehova,én meg döglődtem otthon,vártam rá,elviseltem mindent 6 éven keresztül,szerinted éljek úgy,mint 1 papucs?!fiatal vagyok én még
2012. okt. 24. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a dolgok kulcsa, fiatal vagy még, ő már benne van a korban lassan vagy lehet nem is olyan lassan megállapodna. TE még élni szeretnél, gyakorlatilag az egész eddig "felnőtt" életedet kapcsolatban töltötted.


Persze kellemetlen, de ha véget ért részedről akkor véget ért nincs mit tenni. Senkinek semmi joga pálcát törni feletted semmit se követtél el hűséges voltál stb.


Mindemellett sajnos könnyen lehet hogy ez el fog nála húzódni és bizony mocskosul szenvedhet ez elkerülhetetlen.

Nekem most egyik barátom mesélte el hogy 5 év után szakított vele a barátnője nagyjából egy hónapja, azóta teljesen a padlón van.. ez sajnos ezzel jár, feleslegesen kínzod magad a gondolattal. Egy életed van helyesen cselekedtél, majd túlteszi magát rajta. Ilyen az élet..

2012. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod, életkorából ítélve, ő már házasságra, gyerekekre, közös megöregedésre gondolt.

És most rájött, hogy légvárat épített, hogy minden hiábavaló volt.

Ezért nem értem az ilyen nőket, hogy mi a fészkes fenének kezdtek olyan pasival, akit nem szeretnek?


Most tönkretetted a lelkivilágát a szerencsétlennek.


Egy dolgot megtanultam az életben: Meg kell becsülni azt, aki szeret minket, mert ha nem, utána jön a fekete leves.


Hát, majd meglátjuk, nálad bejön-e az elméletem.


Biztos jó dolog a barátnőd tesójával kezdeni? De hát, te tudod.

Én nem tenném.

2012. okt. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a részemről én is vele éltem volna le az életem,félreértés ne essen,én jobban meg akartam állapodni ennyi idősen,mint ő!írtam h kocsmázni,haverokkal eljárt,velem nem.így akar szerintetek vki megállapodni h inkább kocsmába költi a pénzt,minthogy félretegye?én hozzámentem volna ha megkér és gyereket is akartam tőle,és mindenki meglepődésére közlöm h én akartam jobban megállapodni,mínt ő,csak ezügybe ő nem lépett/nem tett semmit!ez is a problémáink 1-ik oka volt.de mindegy.én őszintén megmondom h mindent megmozgattam h fasza legyen a kapcsolatunk,de sajnos ez lett a vége
2012. okt. 24. 01:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kéne pálcát törni a kérdező felett.. Nyilván szerette igaziból hamár majdnem 6 évig vele volt, vele töltötte az egész eddigi fiatalságát és mint mondta meg is állapodott volna mellette. Ez ember nem tervezi el előre hogy valamiért kiszeret a másikból de megtörténhet. Az, hogy a pasija vele tervezett, nem rendezi el önmagában a dolgokat, a kérdező egy érző ember nem egy tárgy akire azt mondjuk hogy stipi stopi az enyém....


Nem működött a kapcsolat ennek nincs egy kézelfogható indoka meglátásom szerint több tényezős dolog. Bizonyosan mindketten benne vannak valahol, mert egy kapcsolat két emberről szól. Kétségtelen így az ismertek alapján úgy látszik hogy a barátja nem akart felnőni, megmaradt a 20-25 éves férfiak világában. Ami nem baj, de ha valaki már tovább tervezne mint a kérdező nem működik a kapcsolat. Ismerek én is olyan embert aki 30 felett is úgy él mint 10 évvel korábban, és valószínűleg inkább a 40-hez közelebb fog változni a felfogása, életvitele.


Ha két ember életvitele más utakon jár, nem működik a kapcsolat, ezért én nem akadnék fenn ezen a barátnő bátyja dolgon, mivel semmi sem volt köztük. Ha olyan jó lenne a kapcsolat, nem keltette volna fel az érdeklődést a barátnő bátyja.


26/F

2012. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!