Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miattam csinálta? Ez valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam csinálta? Ez valami női játék?

Figyelt kérdés

Régóta játszik velem egy lány de elég passzív módon. Egyszer mondtam neki, hogy gyerekes ahogy viselkedik és úgy viselkedik mint egy 15 éves.


Nem gondoltam komolyan, de úgy néz ki nagyon megmaradt benne mert elég sokat reagált rá.


Hetek óta volt ez, most kitett egy ilyet a facebookjára:


Borító: All childrens grow up (minden gyerek felnő)

profil: exept for one (kivéve egyet) (tehát ő)


Nagyon szép meseszerű betűkkel van írva, nyugtató kék háttérrel. Aranyos ez a lány. De most


Én képzelődöm, vagy tényleg miattam rakhatta ki?

Valaki erősítsen meg :)


2012. okt. 24. 00:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy más is mondta neki, mert amúgy egyáltalán nem gyerekes, ezt csak úgy mondtam, mert akkor velem úgy viselkedett.
2012. okt. 24. 00:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is amúgy elég erőteljes dolog szövegre cserélni a jól megszokott profilképét.
2012. okt. 24. 00:34
 3/8 A kérdező kommentje:
20 éves amúgy, én 22 egy egyetemi csoportba járunk.
2012. okt. 24. 00:34
 4/8 A kérdező kommentje:
+ majdnem lefeküdtünk. Ezt még ő is belátta később, de azóta nem szól hozzám. Viszont akkor mi ez az üzenet? (ha nekem szól)
2012. okt. 24. 00:35
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem miattad csinálta
2012. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"gyerekes"

Hm...

Én tudom magamról, hogy "az" vagyok, nem is akarok "fenlőni". Na, most ezt tudom, hogy félre fogod értelmezni, mert Párom is félreértelmezi, de addig örülj, míg "gyerek" vagy!!!

2012. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nem baj nem is zavar, hogy gyerekes, csak azért mondtam, mert ki voltam rá akadva. az érdekel, hogy miattam csinálta-e.
2012. okt. 24. 00:39
 8/8 anonim ***** válasza:
99.99%-ban állítom én, hogy igen, bár sem téged, sem őt nem ismerem...
2012. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!