Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti visszaírtok azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti visszaírtok azoknak a pasiknak akik ebből a kategóriából írogatnak privátot?

Figyelt kérdés

Néha egy kicsit idegesítő, hogy ha felteszek itt egy tök normális kérdést, és megírom hogy lány vagyok, akkor tutira perceken belül 5 privát üzenet jön hogy: Szia , járunk? Szia megakarlak ismerni! Küldj képet légysziii

Vicces ... -.-" Ti mennyi üzit szoktatok kapni?


2012. okt. 24. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

XD


ami vicces hogy néha én is kapok pasi létemre lányoktól :D

jó mondjuk 10 oldal bejövö uzenetem van :D

2012. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi az a tök normális kérdés? Biztos van abban valami:) Meg amúgy miért baj, ha írnak? Visszatudsz írni, hogy bocsi, de nem szeretnék. Ja hogy te nem írsz vissza. Értem.
2012. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak irogatni, de eleinte csak zenéről, sportról beszélgetünk, aztán 5-6 nap után írják, hogy találkozzunk... én arra megírom nekik, hogy NEM, amire ők besértődnek, és itt kb vége szakad a dumálásnak. De am mindig visszaírok, de semmi személyes információt nem adok magamról :)
2012. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ismerős.:D Visszaírok általában,de nem nagyon reménykedek abban,hogy értelmes embert is megismerek...

Aztán egyszer az egyik elkérte az msnem.Gondoltam megadom,beszélünk 1-szer és úgyis törlés lesz a vége.

Aztán kiderült,hogy tök jó fej.:)Azóta is írlálunk egymásnak.

2012. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de ugyan ez van, ha felteszek valami normális kérdést nagy ritkán már is.jönnek pü.-k. Vagy csak egy normális válaszra is.

Ha ezek a lányok tényleg szép, elvek szerint élő lányok lennének még szupi is lenne, de sajnos nem ilyenek írnak.

2012. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 TOMAtm ***** válasza:

nekem 2 kategória szokott írni:

1: elküld a pcsába,mert debunkó vagyok mert pl ma is kitett egy képet a műhold mérető seggéről,én meg élből elküldöm sportolni vagy csak simán letehenezem(mondjuk még így is van aki bukik rá,meg kinyalná stb.)nemértem miért gáz ha valaki őszinte.

2: azért ír mert normális választ adtam a normális kérdésére,és ált privátban is elbeszélgetek vele,több ilyen beszélgetős lányismerősöm van,olyanok akikkel máskülönben is szoktam diskurálni.

Hát mondjuk olyat nem szoktak írni h járjunk meg ilyesmi....bár mondjuk én férfi vagyok nem nő.

2012. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem ír senki :D
2012. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia! Járunk?


Amúgy elég sok értelmes lányt megismertem itt. Lehet, hogy csak jól kaptam/kapták el a pillanatot, de úgy a csajok fele önként, dalolva kezdett beszélgetésbe velem. Lehet, hogy szimpatikus voltam, nem tudom.


Mostanában viszont (pár napja) totális kihalás van. Porzik a virtuális postaládám.

2012. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekem is írnak fiúk is akik nem fogják fel h én is az vagyok és azt hiszik h lány vagyok -.-
2012. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is szoktam kapni priviket.

Nekem ennyire durva sosem jött, hogy megdugnálak, ilyesmi, csak hogy van-e kedved ismerkedni és hasonlók.

Néha visszaírok nekik, de van mikor nem. Ha túl személyes dolgokat kérdeznek, akkor nem.

2012. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!