Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok visszaírtok/nátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok visszaírtok/nátok, hogyha szabadok lennétek és egy intelligens hangvételű levelet kapnátok egy fiútól (iwiwen, facebookon) h megszeretne veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ugyanis elegem van a részeges kis csitrikből, megbízhatatlanok és ellenszenvesek, nagyon ritkán találok normális lányt és már elegem van. Szóval?

20/f


2010. máj. 23. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy pasiként hosszászólok, de NORMÁLS csaj nem ír vissza semmilyen levélre/üzenetre! Sem iwiw-en, sem Facebook-on!
2010. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*hozzá
2010. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szerintem se... :D haverom hülye bnője erőszakolja rám fele h próbáljam meg így. :D am az a baj h tényleg nem lehet az ilyen csajokkal felvenni a kapcsolatot. Bulizni ritkán járnak, suliba se olyanba járok ahol értelmesnek mondható lányok vannak. :D Most utcán meg könyvtárba mi? :D Mind1, azért várom a válaszokat még.
2010. máj. 23. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani a lányok, hogy a pasitól függ...ha nagyon helyes még le is sz*pnak az első randin :D
2010. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sokszor kapok ilyen levelet, és mindre válaszolok intelligensen, de elutasítóan.
2010. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mi az h normális lány nem válaszol? a sok nyámnyila balf@asz pasik között már az is nagy szó ha van olyan, amelyik legalább írni mer... én jobban örülök neki ha ír egy rendes pasi iwiwen normálisan, mintha egy részeg a nyakamba liheg buliba mert az úgy "személyesebb"...
2010. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

en visszairok MINDENKINEK..elosszor megnezem a képét fent(ha van neki)..h eltudjam kepzelni h nez ki.. :)

normalisan irok vele/valaszolok..akarhogy nez ki.. :) ha csunya marmint ha nem jon be akkor csak barati alapon..ha aranyos akkor mashogy is poenkodhatunk :)


16/L (puszi) T.

2010. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Attól mert visszaír egy csaj, még lehet normális. Én visszaszoktam írni ha látom h igényes pasi írt, és van valami mondanivalója a levelének.
2010. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom az "olyan cuki vagy" hangvételű leveleket. Ezért írom mindenhol, hogy kapcsolatban vagyok, legalább nem kapok ilyen "leveleket".
2010. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hmm, nyertek azok akik visszaírtak. :) hát akkor megpróbálom, bár szerintem se túl menő. :D
2010. máj. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!