Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pécs lenne a gyönyörű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécs lenne a gyönyörű és egyben jellemre is imádnivaló, szerethető lányok városa?

Figyelt kérdés
Már nem is tudom hány lánnyal kerültem kapcsolatba fura véletlenek folytán, akik pécsiek voltak és mindig is elcsodálkozom mennyire más az ottani lányok viselkedése, értelmi szintje és egyben szépsége, nem úgy, mint a hajdú-bihari, főleg nagyvárosi, debreceni lányoké, persze tisztelet a ritka kivételnek, de az itteni lányok 90%-áról semmi más jót nem tudnék mondani, azon kívül, hogy jól néznek ki külsőre.
2012. okt. 25. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Pécs egy jó város ebből a szempontból, szép is kulturált, érdekes, és ott születtem :D, csak srác vagyok, és zalaegerszegi, uh ráb@asztam :D
2012. okt. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze,meg eger es nagykoros es kecskemet.... most komolyan,mekkora hulyeseg mar varosokra,ill. megyekre bontani ezt a dolgot?!
2012. okt. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát én ezt tapasztaltam. De ha összképben nézzük dunántúl alapból másabb, mint a keleti régió, bánom, hogy nem oda születtem.
2012. okt. 25. 02:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért te jó nagy kujon lehetsz, ha a debreceni lányok 90%-át már ismered.
2012. okt. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy szerencsés voltál eddig, hogy a pécsi lányok jobbik oldalát ismerted meg. :D Többnyire a pécsi lányok lekezelőek/flegmák/bunkók, és egyáltalán nem nyitottak. Ismerkedni nem nagyon lehet velük, mert nagyon gyorsan elhajtanak. Szóval még mielőtt ideköltöznél Pécsre abban a reményben, hogy itt csupa kedves és aranyos lány szaladgál, akkor ki kell hogy ábrándítsalak.

(Egy pécsi pasi, aki távkapcsolatban él, mert itt nem talált normális lányt.)

2012. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, ugyanilyenek a debreceni lányok is, lehet a távolság hozza ki a jó oldalukat? :D
2012. okt. 25. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, messziről jött ember azt mond amit akar, és olyannak mutatja magát, amilyennek akarja. Szóval igen, lehet, hogy a távolság. :D

(5-ös válaszoló voltam.)

2012. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem lehet így megközelíteni a dolgot, nem mondanám hogy szebbek vagy okosabbak, de azt sem hogy elhajtanak mindenkit, meg nagyképűek... Nem is tudom ezt minek kéne befolyásolnia, ami szerintetek ekkora rétegződést okoz.

Egy pécsi lány ;)

2012. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!