Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, amikor szembe jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor szembe jön vagy láttok valahol egy gyönyörű, nagyon csinos lányt, elismerően nézitek őket vagy lenézően hogy rosszul érezze magát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy nézek rá hogy hu jól néz ki bár én is ilyen jól néznék ki
2012. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
sem elismerően sem lenézően főleg lenézően nem mert miért jó az nekem hogy ha másnak rosszullétet okozok?
2012. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
sehogy. nem nézem meg különösebben mivel egyrészt nem is érdekel, másrészt nem akarom h azt higgye irigy vagyok, meg nem is akarok az lenni, meg nem akarom az egoját növelni. ugy teszek mintha nem lenne rajta semmi kulonos.
2012. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem nézni a csinos csajokat - ami szép, az szép. :) (mindegy mi az: lány, festmény, naplemente)
2012. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a csajokon a ruhaösszeállításukat szoktam megnézni, hogy passzol-e a cipő a fülcsivel, a blúz a sminkkel, stb. Ha valami nem talál valamivel, azzal nagyon lenéző tudok lenni. De ha egy jó csaj jól öltözködik természetesen elismerően nézek rá.
2012. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézem a szép csajokat. :) Természetesen nem lenézően (csak ha ilyen partiribancnak van öltözve az utcán is és azt hiszi ettől szép) vagy irigykedve, csak úgy simán, hogy hú de szép. :)
2012. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Én is megnézem a csinos lányokat. :)

Megnézem hogy hogyan állította össze a szerkóját, vagy hogy mi az ami miatt kitűnik a tömegből.


A partiribancokra lenézően nézek...

Múltkor nem is buliból, sztem ballagásról jött a csaj anyum és előttem sétált és olyan rövid volt a szoknyája hogy kilógott belőle a valaga.

Nah rajta hangosan röhögtem...

Persze sztem ő is tudta hogy elméretezte a szoknyáját mert folyamatosan húzgálta lefelé - ami még feltűnőbbé tette.


Persze aztán rájöttem hogy szegény csaj milyen szarul érezheti magát - azért kicsit megsajnáltam- mondtam anyumnak hangosabban hogy ő is hallja hogy jól állna neki az ilyen fazonú szoknya, ha normális méretű lenne...

2012. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktam senki nagyon megbámulni. Kevés olyan lány van aki szembejön velem és azt mondom azt de gyönyörű... Sokkal több rib*ancot látni, róluk viszont megvan a véleményem.
2012. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha az alakja szép meg a ruhája, akkor elismerően, igen. Mert azért tesz valamit. Az ápoltság tetszik főleg, a jó ízlés, amikor valaki a maximumot hozza ki magából.
2012. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is főként azt nézem fel, hogy öltözött fel. Ha tetszik a stílusa, általában még egy mosolyt is 'küldök' neki. Bár nem egoizmusból, de én is csinos vagyok:)
2012. júl. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!