Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretnék kisregényt írni szóval megpróbálom csak a nagyon lényegeseket.:)

Volt egy barátom, aki az osztálytársam. 4 hónapig együtt voltunk, de a nyáron szakítottunk(mellesleg azért mert nem volt ideje barátnőre, vagyis rám). Ezután egy ideig nem beszéltünk(egy idő után már a közös haverjainktól sem hallottam róla semmit), majd megint elkezdett írogatni és végül megint rengeteget beszélgettünk(de csak facen). Majd elkezdődött a suli(egyáltalán nem is beszéltünk, csak párszor 'szemeztünk' egymással de...) neki megtetszett az egyik új osztálytársunk, mivel egész jóban voltunk(mint barátok) ezért sokat 'piszkáltam' a lánnyal, amit egyszer megelékelt és szó szerint elküldött a p*csába,belátom nem kellett volna emlegetnem neki a lányt de annyira megbántam és többször bocsánatot kértem tőle mire nagy nehezen 'megbocsájtott'...Ám amikor megelékelte ezt a dolgot én még mást is írtam neki...lazán leírtam, hogy úgysem lesz már köztünk semmi(de én ezt csak azért írtam mert ő előtte ezt mondta a barátnőmnek, szóval ő mondta hamarabb én meg csak úgy voltam vele, hogy ha ő mondja akkor már nem is lesz). Azóta viszont egyáltalán nem keres..annyira hiányzik, hiába vagyunk minden órán együtt, ha nem is beszélünk.:( Nem mondom, hogy csak a barátsága hiányzik, de ha már több nem is lehetne, legalább barátok maradhatnánk, hisz az is jobb mint a semmi.:/ Nem tudom mit tehetnék. Hagyjam most már hisz úgysem kíváncsi rám?:/ vagy kérjem meg, hogy találkozzunk és beszéljünk? Vagy mit tehetnék?


2012. okt. 25. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jaaaa értem.

Hát akkor mindenféleképpen hívd el valahova, tudom azt mondtam ne rohanj utána, de ha tényleg annyira félénk akkor neked kell lépned. :) Lehet az is elég ha már felhívod vagy írsz neki. :)

2012. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Írni már próbáltam, de amikor nem volt fent(szóval csak üzenetet küldtem) vissza sem írt..:/ viszont tényleg fél kezdeményezni..megpróbálok bátorságot gyűjteni és felhívom.:) egyébként nagyon szépen köszönöm!!:)
2012. okt. 25. 16:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!