Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkoznak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkoznak velem a lányok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, az elején egy csomó lány érdeklődött. De olyan szinten hogy átjártam a szobájukba, meg órákat dumáltunk át fbon.


Most meg hirtelen mindenki letiltott, letörölt, és kiüresedett minden. Lehet, hogy valami pletyka terjedt el a hátam mögött, vagy kibeszéltek egymással ezek a lányok? Nagyon rossz érzés, mert nem zavart volna ha ez az egész folytatódik és mindig úgy állok hozzá, hogy az, hogy lesz-e testiség végső soron a lányon múlik.


Szerintetek ez később még oldódni fog, vagy egy életre felejtsem el ezeket az embereket?


2012. okt. 25. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán meg is kellett volna tömnöd 1-2 őt nem csak fc-ni velük , biztos rá jöttek , hogy bxzi vagy.
2012. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az alapján úgy érezni, van egy jóakaród,

aki arra alapozott, hogy azt a problémát tudod csak megoldani, amit ismersz...

Ha így van, nyilvánvalóan nem olyan jellegű a dolog, amit szemedbe az érintettek nyíltan megmondanának, erre ügyelt az ártány.

A helyedben legelőször keresnék egy átlapolt kapcsolatot ezen személyek felé. Pl. testvér, barát, közös ismerős, és próbálnék faggatódzni, hogy mi lehet vele, amiért elkerülnek csapatostul. Ha ez nem jön össze, akkor az elkerülők egyikének neki kell menni és olyannyira provokálni, feldühíteni valamivel, amire mérgében a szemedbe vágja, amit hallani szeretnél. Nőknél nekem ez tökéletesen be szokott jönni, így a "jóakaróknak" nem sok esélye marad. Utána érdemes rögtön egy hitetlen kétségbevonással kiprovokálni a pletyka eredetét is, majd valami nyílt fórumon, sok ember előtt lealázni a tettest. Soha többet nem mer utána bepróbálkozni veled. Beég és a hitele is oda lesz.

2012. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy odamennék egy olyanhoz, aki eddig beszélt veled, és megkérdezném konkrétan, hogy mi történt.

Veszítenivalód nincs. Már így se, úgy se beszélnek veled...

2012. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!