Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, voltatok már szerelmesek olyan lányba aki először külsőleg nem tetszett annyira?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem
2012. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aki nekem nem tetszik elsőre az késöbb sem fog,és szerelmes sem szoktam olyanba lenni.Általában akibe belszeretek az má az első perctől olyat vállt ki belőlem hogy hajaj..
2012. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A.Romanov ***** válasza:
Nem... Kb fél perc alatt eldöntöm hogy esélyes e vagy sem.
2012. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, méghozzá nagyon. Először én tetszettem neki, amit nem vettem észre, utána, mikor jobban megismertem, ő tetszett meg nekem, de akkor már 1 éves kapcsolata volt.
2012. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen! először azt gondoltam, hogy nagy a feneke és a barátnője jobban tetszett. aztán belezuhantam mint egy feneketlen kútba.
2012. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2012. okt. 25. 16:56
 9/12 anonim ***** válasza:
nembazzeg:D
2012. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy csúnya, nagy orrú lány, amikor először találkoztunk, azt mondta nekem, hogy a " kur va anyád! nem látod, hogy most mostam fel és te összejárkálod?

Azt válaszoltam neki, hogy úgy képen váglak, ha az anyámat a szádra veszed, hogy megnő tőle az orrod.

Kb nyolc éve vagyunk olyan jó barátok, hogy én fülig szerelmes vagyok belé. Ő tisztában van vele, de meghagy a barátzónában.

Nembaj, csak a közelében lehessek.

2012. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!