Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak a fiúk egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak a fiúk egyáltalán szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Elegem van. 18 éves vagyok, szűz és még nem volt belém senki szerelmes. Volt egy fiú, aki hülyített és én is tudtam, hogy hülyít, de szerelemet vallottam neki. Mindenki röhögött rajtam. Nem tudok nélküle élni. Mit tegyek? Meg akarok halni. :'( Állandóan rajtam van a sírás. Iskolába is elsírtam magam ma vagy kétszer. Mit csináljak? Semmi nem jön össze. Meg akarok halni!

2012. okt. 18. 16:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Igen, csak te nem veszed észre, ha az illető nem néz ki elég jól.
2012. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2012. okt. 18. 16:29
 3/30 anonim ***** válasza:
első hányszor írod ki egy nap, hogy egy csaj szarik a fejedre ha nem nézel ki elég jól? nem ilyen egyszerű azért.
2012. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Igen, szoktunk.
2012. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

ja amúgy kérdező. keress másik fiút.

en például nagyon könnyen szerelembe esek. szimpla puszitól is :D

2012. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Talán még jobban, mint a lányok.
2012. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Jaj csak olyan rossz, hogy minden nap látnom kell.
2012. okt. 18. 16:35
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem, nem szoktak. Kezdem azt hinni, hogy érzéketlen tapló az összes. Amíg kitudnak használni, és szórakoznak veled, rohadt jól jön a társaságot. Aztán ha megunnak, arrébb dobnak.


Jó, ez durva általánosítás volt, csak most eléggé rossz passzban vagyok. Nah mindegy...

Egyébként igen, szoktak, csak jól kell választani. Az első barátom oda meg vissza volt értem, tényleg szeretett és szerelmes volt belém. :) És a bátyám is imádja a barátnőjét. Lassan 5 éve vannak együtt, de még mindig ég az a szerelmes láng a tekintetében, amikor ránéz a csajszira. :))

2012. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 BlastNoise ***** válasza:
írjál privátot azt beszélgessünk 1 kicsit ;)))
2012. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

#3 Dehogynem, pont ilyen egyszerű. Persze hozzátartozik, h pénzzel lehet kompenzálni a külsőt.

Kérdező, úgy értem, h nagyon magasak az igényeid külsőre, és aki ennek nem felel meg, azt észre se veszed még akkor sem, ha próbálkozik nálad.

2012. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!