Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyenkor? 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyenkor? 11 és fél honap után a párotok egyik naprol a másikra reggel hajnali ötkor (egyhelyen dolgotok és oda tartotok) a villamoson szakit veletek! Többi lent!?

Figyelt kérdés

igaz voltak gondjaink igy sejtettem h ez lesz a vége szoval nem nagyon lepett meg az ügy bár nagyon kibuktam mert én szerettem/szeretem... szoval tegnap reggel mikozben mentünk dolgozni szakítottunk, amit el is fogadtam és nem is haraggal váltunk el, bár semmilyen választ nem kaptam h miért is történt ez (sejtettem h nö van a dologban) még aznap is normálisan tudtunk szolni egymáshoz! erre ma beállit a mostani barátnöjével és az orrom elött sétálnak kézenfogva és tölem nem messze ölelkeznek meg csokoloznak...


(helyesirásért bocsi de valahogy most arra nem nagyon figyeltem..)


2012. okt. 25. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt hagyd már a fenébe ő volt a bunkó hogy melletted már le is szervezte az új barátnőjét..
2012. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én már nem akarok töle semmit, de szeretnék egy kicsit bosszút állni rajta :/ mert a seggét "kinyaltam" bármilyen óhaja sóhaja volt...
2012. okt. 26. 00:03
 3/14 anonim ***** válasza:
visszaszerezned nem érdemes már.. De egy jó kis bosszút megérdemel. Használd a fantáziád ;)
2012. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát igen szeretnék neki azért egy két álmatlan éjszakát adni azért mert 4 napja még az mondta én vagyok élete szerelme meg stb stb...viszaszerezni, nem járatom le magam azért annyira ;D
2012. okt. 26. 00:13
 5/14 anonim ***** válasza:
ha egy helyen dolgoztok akkor lesz rá lehetőséged bőven hogy bosszút állj, ha sikerül valami kérlek értesíts bennünket is :)
2012. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gillibran válasza:
Én 7 év után csak egy telefont kaptam.Bosszúra nem gondoltam.Egyrészt primitív dolog,másrészt szeretem és akit szeretek,képtelen lennék bántani.Na meg nem is vagyok tökéletes.:-)Egy valamit elért:azóta nem kell pár.
2012. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hmmm...most igy hirtelen ugy döntöttem nem csinálok semmit.Egyenlőre ;) majd mikor a legkevésbé számit rá! én ugy érzem h megérdemli...
2012. okt. 26. 00:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen szeretem még de a mai huzásával annyira megbántott és megsértett hogy azt nem tudom még kifejezni sem...
2012. okt. 26. 00:20
 9/14 anonim ***** válasza:

velem sms-ben szakított, de nem álltam bosszút... amit a mai napig sajnálok. hiába szerettem még mindig akkor, megérdemelte volna ő is, meg az önbecsülésem is.


szóval ne hagyd ki a lehetőséget. viszont ha rájön, hogy te voltál, akkor ciki, mivel egy helyen dolgoztok...

2012. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
direkt ugy akarom h tudja h én voltam :) mert azt hiszi nem vagyok rá képes. azt hiszi bármit megtehet!
2012. okt. 26. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!