Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt terjeszti, hogy megerőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt terjeszti, hogy megerőszakoltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban van egy csaj aki tetszett nekem és majdnem összejöttünk még nyáron de mégsem. Egy buliban beszélgettünk és elvoltunk, aztán elkezdtünk csókolózni meg ilyenek. Mielőtt jött volna a többi megkérdeztem hogy akarja-e és igent mondott, közben nem is akarta abbahagyni. Durva se voltam. Most meg a fél iskolának azt mondja hogy megerőszakoltam. Vannak tőle sokkal szebb lányok akkor nem tudom miért pont őt. Nem tesz jót a hírnevemnek meg már furcsán néznek rám. Buli végére már hulla részeg volt, lehet hogy visszagondolva úgy emlékszik hogy durva voltam? Vagy direkt akar kicseszni velem? Nem szoktam magyarázkodni mert nem csináltam semmit. Mit tegyek ha nem is igaz?

18F


2012. okt. 26. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom (és nő vagyok!), hogy nem magánál levő emberrel szexelni akkor is erőszak, ha beleegyezik. Ha szerencséd van, még azt is hozzáveszi, hogy egyenesen leitattad.


Amúgy nem függ attól, hogy vannak-e nála szebb lányok. Az erőszak nem a legszebbeket érinti.

2012. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem vele beszélj először. ne támadólag. hanem kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt, amikor nem így történt.
2012. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 szerintem ez nagyon erős túlzás. az hogy leitatják is úgy történik, hogy ő iszik és vállalja, hogy mi lesz utána. ha berúgsz és öntudatlanul megölsz valakit. szerinted mondhatod, hogy részeg voltál? NEM. ez nem mentség. ha részegen lefekszik valakivel, akkor utána nagyon nem szép a másikra kenni. röhögni kéne az egészen és kész.
2012. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mondjuk azért gondolom, ha meg nem is erőszakoltad, azért túl szépen nem bántál vele. ha azóta nulla kommunikáció volt köztetek.
2012. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!