Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 72 órás tabletta csak 72...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tabletta csak 72 óráig jó? 1-2 órás késéssel már felesleges bevenni?

Figyelt kérdés
A 72 órás tablettát 1-2 órás késéssel tundám bevenni.. Akkor már semmi értelme?
2012. okt. 26. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
szerintem vedd be attól még, de azt remélem tudod hogy ha már megtermékenyült a petesejt és úgy veszed be akkor elvileg abortusz mert attól még hogy nincs keze lába feje stb. egy élő lényt pusztítasz el aminek már lenne esélye az életre, úgyhogy vagy gumi vagy bírj a véreddel vagy megszakításos vagy valami
2012. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

72óra után gyorsan csökken a hatékonysága, de egy próbát megér szerintem.


#1:Becsúsznak néha ilyenek, ha van esélye, ha nincs, nem mindig lehet megtartani minden gyereket. Szerintem így is elég szar a kérdezőnek, nem kéne még ezzel is b@sztatni.

2012. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jó de szerintem nem megtartani egy gyereket azért igazságtalanság, meg kell adni neki is az esélyt, jó méhen kívüli terhességnél inkább csak a baba menjen mint az anyuka és a baba de akkor is ha meg is erőszakolnak egy nőt akkor is az félig az ő gyereke, és ha valaki szexel az vállalja a következményét, lehet esetleg a gyereknek nem lenne jó mert pl.: fiatal az anyja vagy valami de akkor is él a gyerek és megvan a lehetősége rá hogy normális életet éljen, kik vagyunk mi hogy ítélkezzünk egy élet felett úgy hogy nem is tudunk róla semmit
2012. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. a megszakításos sem jó, mert amellett is teherbe lehet esni. (elővalladék)
2012. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
volt olyan akinek 72-n belül sem használt:/
2012. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már az utolsó napon is csak kb. 50% az esély arra, hogy használ. Azután még kevesebb. Meg lehet próbálni, de ha teherbe estél, jó eséllyel semmit nem ér.

De egyébként van már 120 órás tabi is (EllaOne), olyat kérj az orvostól, azzal jobbak az esélyeid.

Egyébként az első baromságot mond. Ha már megfogat a baba, akkor nem fogsz elvetélni a tabitól, ez nem abortusztabletta.

2012. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!