Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szedtek már be 72 órás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imaprincess_diebitch kérdése:

Akik szedtek már be 72 órás tablettát (én pl. az Escapelle-t), azoknak miylen mellékhatások jelentkeztek?

Figyelt kérdés

Mert nekem semmiféle mellékhatás nem volt, 3 napja szedtem be, de semmi. Mostanság kellene megjönnie, de semmi jele nincs még, bár tudom, a tablettától késhet.

17/L



2012. aug. 15. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer kellett bevennem Escapelle-t, akkor kb 2 héttel korábban megjött mint kellett volna és akkor is csak kis mennyiségben. Illetve a menszeszem nagyon felborította, volt, hogy egy hónapon át megvolt, volt olyan is, hogy kimaradt tőle, szóval nem volt kellemes. Én elmentem egy nőgyógyászhoz, aki adott rá gyógyszert amitől rendesen beállt. De amúgy a gyógyszer betegtájékoztatóján rajta vannak a lehetséges mellékhatások, valakinél nem is jelentkezik egyik sem.
2012. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem kb 1 hetet késett tőle....ne aggódj még!! nekem azt javasolták, h 3 héttel utána menjek el ultrahangra, szerintem tedd te is ezt, akkor biztosan kiszűrik a (nem) terhességet
2012. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen mellékhatása nem volt. Nem voltam rosszul stb. Bevettem az eset után 24 órával, a menstruációm napra pontosan megjött.
2013. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem a szédülésen kívül nem volt mellékhatása... de azt mondták olyan lesz kb mint egy lórúgás... kiszakadt a gumi de még időbe észrevettük, de azért paráztam, ugyh biztosra mentünk...akkor voltam 16 most 20 :) nem kell aggódni :)
2013. aug. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!