Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagyok de már foglalat meg minden. Atol még szülinapi és karácsonyi üdvőzletekhez oda irhatom hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda odaírhatod, de lehet hogy a barátjának nem fog tetszeni.
2012. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Odaírhatod, amint megtanulsz rendesen írni.
2012. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pattintsd le a barátját. Nem kell gondolkodni, nem a férje/felesége. TAkarítsd el mellőle, ha meg tudod mutatni,hogy többet érsz a jelenlegi barmánál. Ne szívbajoskodj. Az emberek gyakran váltogatják a párjaikat!
2012. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
direkt foglaltat irtam nem azz hogy más barátnője de ez nem akarom részletezni. Tudom hogy nemlehete kőztűnk semi de jó érzés oda irni neki .
2012. okt. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!