Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy szakadjanak már le rólam a férfiak?

Figyelt kérdés
Akkor próbálkoznak be,amikor a párommal vagyok.Miért?Egyedül nincs annyira ez.A pasiknak mitől lenne nyerő egy olyan lány,aki megcsalná a barátját?Miért akarnak akkor flörtölni,amikor vele vagyok?Tényleg ilyen retardált faj az ember?

2012. okt. 27. 10:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szemeznek,meg feltűnően bámulnak,ami azért furcsa,mert amikor egyedül vagyok,akkor nincs ez.
2012. okt. 27. 10:16
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Fogyatékos,retardált kulcsszavak?


Úristen!


Szerintem te vagy egy kicsit gyogyós.

Ha ennyire zavar,húzz zacskót a fejedre,akkor nem fognak megbámulni,vagy borotváld a hajad kopaszra.


Miért kell hisztizni?

2012. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ösztönös? Mindegyik a vezérbika akar lenni? Vagy azért mert játszol velük, visszanézel, kihívó vagy, stb! A pasik csak azokra nyomulnak akikre lehet!!
2012. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy nagyobb dicsőségnek tartanak elhódítani valakit a párja mellől, mint simán megszerezni. Vagy lehet, hogy csak túl kihívóan öltözködsz, vagy nagyon szép vagy. Ezer oka lehet.
2012. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3.-nál a pont!
2012. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

gondolom más a kisugárzásod is ,boldogabb vagy,

burtál vonzó tud lenni ha egy szép csaj majd kicsattan az örömtől:))

2012. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
engem meg a barátnők szoktak mindig becsekkolni, de durván, miközben a barátjukkal vannak csak úgy a térben, bárhol. Ez sokszor van majdnem mindennap. De engem ez nem ráz meg, ettől még nem akasztok be. Amikor haverok bnőivel van így az mát kicsit neccesebb, mert akkor be is szólogatok óvatosan, amitől nedvesednek, ha még nem vagyok túl negatív (ördögi kör). Ha már túl negatív akkor meg az a baj. Ott egy pók a párnán...
2012. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

"3.-nál a pont!"


Akkor küld a lájkot mert le vagyok csúszva :))

2012. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt a dumát :):):) Te nagyon nagy arc lehetsz komolyan =D
2012. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem öltözködök kihívóan és nem nagyon figyelek oda senkire körülöttem.De tegnap már nagyon feltűnően bámultak és eléggé felhúztam magam.Ráadásul egy apa és a fia volt.Én sosem tanítanám olyanra a gyerekem,hogy ilyen tenyészbika legyen.Ráadásul még el sem menne annak,mert az apja egy dagadt disznó volt,a kölök meg ocsmány.Azért ez megmutat egy értékrendet.Mostmár lehiggadtam,de az ilyenek nagyon fel tudnak húzni.
2012. okt. 27. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!