Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? A helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? A helyzet hogy mar reg meg akrtam ismerkedni egy ferfival nagyon nehezen de sikerult tetesszem neki ugy erzem de van egy occse aki szerintem nem tudott semmirol es elhivott diszkoba, majd termmalba elmentunk,

Figyelt kérdés
egy partival jol ereztuk magunkat de nem tortent semmi! Aztan irtunk a batyaval fb-es elkerte a tel szamom es megadtam de nem hivott ez ugy kethete lehett. aztan megint hivott az occse hogy menjunk termalba de nem mentem veluk! nem tudom mit tegyek mert nekem is tetsznek csak az egyik kulsore a msik termeszetben. a bartnoim nem tudjak ok sem hogy mit tegyek! egyik erre szavaz amsik arra szavaz!
2012. okt. 27. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem ártana megint kijárni a 8 általánost. Írásmódod alapján, ha az UFÓ-k elrabolnának, hogy a szerveiddel kísérletezzenek, először az agyadat dobnák a kukába.
2012. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyád, tényleg végezd el a 6 elemit hallod :D
2012. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tik meg mien okosak vagytok professorok haha
2012. okt. 27. 13:55
 4/4 A kérdező kommentje:
mostmár tényleg a témához fűződő témákat kérek!
2012. okt. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!