Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben egy ilyen elcseszett helyzetben? 18/F

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel évek óta ismertük egymást, 16 éves korom óta. Találkoztunk jó-párszor(nem mindennap, mert más településen lakik) és jól elvoltunk, mindig meghallgatta a véleményem mindenről és jó barátnak tekintettük egymást. Valami mindig zavart benne és meglepő módon tök hallgatag lettem a társaságában, érzékenyen reagáltam arra amit mond, sokszor ezért tök sz@rul éreztem magam amikor taliztunk és mikor az egyik lehetséges pasijával lógtunk rendes voltam, mert csak barátnak tekintettem a csajt, de utána mégis, amolyan bosszúszomjas állapotba kerültem, de tök másra fogtam az egészet. Összevesztünk kb 4 hónapja és azóta van 2 lány akivel alakulnak a dolgaim (azért kettő, mert az egyik szerelmes belém és nem tudom még, hogy elutasítsam e.. nem akarom megbántani), de NEM TUDOM ELFELEJTENI azt a lányt, vele álmodok, ha rá gondolok izgalom fog el, az egész testemben energia pörög, csalódott vagyok ha arra gondolok, hogy hagytam, hogy ne beszéljünk, mert azóta van pasija... A legrosszabb az egészben, hogy itthon tombol bennem a vágy/szerelem.. nem tudom hogy nevezzem, vagy hogy egyáltalán mi ez, de élőben lehet, hogy ismét csak visszasüppednék abba az érdektelen állapotba, mert így utólag kiderült, hogy nem tudtam kimutatni az érzéseim, pedig ott voltak.


Nekem kell egyéni döntést hoznom, de érdekelne a véleményetek, ki mit csinálna? Nem tudom mi lenne utána, ha összejönnénk, de most minden sejtem őt akarja, hónapok óta próbálom elfelejteni, vagy válaszokat keresni, de arra jutottam, hogy nekem kell ő, ezeknek az érzéseknek amik bennem vannak ki kell teljesedniük egy viszonyban legalább.. lehetne párkapcsolat is, teljesen mindegy, hogy meddig tart, vagy mi, de muszáj lennie valaminek, mert addig nem működik semmi a helyén.



2012. okt. 24. 18:29
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
Akkor talán kapd össze magad és hajts rá a csajra.....pussy...
2012. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a csajjal,mond el nyíltan amit érzel,ha bejön,nyert ügyed vab,ha meg nem,legalább nem eemészted magad tovább..
2012. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már elmondtam mit érzek, mikor utoljára beszéltünk, de nem hitte el...
2012. okt. 24. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a csajjal,mond el nyíltan amit érzel,ha bejön,nyert ügyed vab,ha meg nem,legalább nem eemészted magad tovább..
2012. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi..véletlen 2x küldtem el..:D

Pedig valahogy tudatnod kell vele,úgy hogy elhigyje..

Mond el neki,hogy leblokkolsz ha vele vagy meg amit leírtál(bár ne szó szerint)..

2012. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó, de hol? máshol lakik, ahhoz hogy talizzunk előre meg kell beszélni 1 időpontot, hogy összefuthassak vele, ami meg lehetetlen, mert egyezményt kötöttünk, hogy ne beszéljünk többet, hagyjuk egymást békén, most meg már pasija van, akihez ragaszkodik és ideges lesz ha litániát írok, mert nem meri beleképzelni magát.. tudom milyen

írjak neki sms-t, vagy mi?

2012. okt. 24. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz eset...

Hagyd akkor egy kicsit békén.."nyomulni" még sem lenne túl előnyös..

Adj neki jópár hetet,hátha megváltozik a véleménye,vagy lecsendesül ez az egész..

2012. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eredetileg ezt is akartam, azóta eltelt pár hónap.. bennem nem csitult le a szerelem, neki meg ott a pasija
2012. okt. 24. 21:37
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, úgy tűnik a dolog lezárult....
2012. okt. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!