Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kék csík terhességi teszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék csík terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha komoly esélye van a teherbe esésnek, akkor ajánlott több, egymástól különböző teszteket elvégezni, különböző időpontokban. A teszteket reggelente végezd, amikor a legmagasabb a vizelet HCG-hormon tartalma.
2012. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma vagyok a menszim 2. napján és (amit nem vártam)

és most este csináltam egy ilyen tesztet.

és semmi nem látszódott.

Szerintem ha lenne baba akkor azt kimutatná.

2012. okt. 27. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött,akkor majdnem felesleges a teszt.Ha késik 2 napja(nem pontosan értem melyikről van szó a kettő közül),akkor reggeli vizeletből tesztelj,hogy milyennel,az teljesen mindegy.
2012. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

két hét után mutatja ki.

attól hogy megvan, még lehetsz terhes, ha nem az a része válik le a méhnyálkahártyának ahol megtapadt az embrió.

ha megvan és negatívat mutat, úgy, hogy több mint két hét telt el az együttlét óta, szerintem nincs okod aggódni, főleg ha több teszt is ezt mondja.

2012. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most nemrégiben vettem Kék csík terhességi tesztet!Nekem azonnal kimutatta a második piros csíkomat! :) nem kellett várnom még egy percet sem!:) szerintem elég megbízható!De inkább végezz el több terhességi tesztet!És télleg nem bizti,hogy nem vagy terhes én most tartok az első hónapban és nekem megvan!Bár az állaga nem ugyanolyan mint a rendes mensinek!
2012. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

egy csíkos lett.

de nem értem mert fájnak a ciciim,meg már el is mult a vérzésem.alig volt valami :s

2012. okt. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!