Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik vagy nem?

Figyelt kérdés

Tetszik, ha egy lány nem a "hagyományos" farmer + póló kombinációt hordja? Hanem kicsit nőiesebben, csinosabban öltözködik? Számít ez, vagy egyáltalán érdekel titeket?

Itt van pár példa, hogy kb. mire gondolok: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Talán egy fokal még elegánsabbra gondolok, de ezeket teláltam így hhirtelen.

Legfőképp fiúk válaszát várom, és légyszi írjátok le a korotokat is.


2012. okt. 27. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szóval ilyen beképzelt úrnőre gondoljunk? Nem...megközelíthetetlen ha folyton rága ruhákat aggat magára meg minden, az riasztó...
2012. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja csak hipster ne legyen. Se csúnya. Se po:csfej. :D Nem a ruha teszi az embert. Én először arcot nézek pl... :D

16/F

2012. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Ha igényesen öltözködik, az plusz pont... Mert én nem szoktam olyat csinálni. :D 21/F
2012. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát engem nem zavarna, sőtt.. nekem már elegem van abból a sok 15 éves plasztikpics@'ból, hogy pnáig van a dekoltázs, meg mindenük rózsaszín (ruhára értem)

19/F

2012. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kezdjük azzal hogy a fiúk így nem tudják elképzelni ( köztük én sem ) hogy hogy is nézhet ki benne az illető ( azaz te ), de egyet értek az elsővel hogy aki "puccosan" öltözködik az kívülről azt sugározza hogy ő elérhetetlen. természetesen nem mindenkire igaz ez ! F/19
2012. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

A farmer+póló kombó totális igénytelenségre vall az öltözködés terén, egy bizonyos kor fölött, akik ilyeneket hordanak azok általában modorukban, megnyilvánulásaikban is hasonlóan tartalmatlanok..

Éppezért nálam egy farmer+pólós lány általában szóba sem jöhet..

Nem kell Luis Vuitton, sõt márka sem, helyette az egyszerû igényesség, és szépérzék. A szolid elegancia pont ebbe a kategóriába tartozik.

2012. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ja, 17/F, elõzõ voltam.
2012. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem. Egyébként teljesen normálisnak tartom magam. (normálisan viselkedek másokkal)Nem szoktam órákig öltözködni, de jobban érzem magam, ha így vagyok felöltözve.. Úgy gondoljátok, hogy megközelíthetetlennek tűnök, emiatt? Megmagyarázná valaki, hogy miért?
2012. okt. 27. 23:39
 9/12 anonim ***** válasza:

23:25


a negyedik kép elárulom, hogy farmer-póló összeállítás, kiegészítőkkel. miért lenne igénytelen, aki farmert és pólót visel?

2012. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ezek rendben vannak!

25F

2012. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!