Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány egy kicsit "dundi"?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha nem csontsovány hanem van hasa, melle,és combja bőven de mértékkel...

2012. okt. 27. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mutass képet.. :)
2012. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tyler913 ***** válasza:
66%
Nem zavar.Amíg nem hurkás,hanem feszesek az idomai,addig jó a nő.Ezt én még dundinak sem nevezném,hanem nőiesnek.
2012. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 TOMAtm ***** válasza:
hát az eddigi csajaim akik több hónapot is kibírtak szépen meghíztak mellettem.engem zavarna,most nem az h te dundi vagy mert kell ilyen is,hanem inkább az h mikor megismerem ilyen rá fél évre meg +10 kiló.
2012. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Pont az a szép, nem a csontsoványság!
2012. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom eldönteni.
2012. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani, mindenkinek más az alkata. De ha nem az a típus, hogy lelóg a székről kétoldalt, akkor én szeretem, ha van mit fogni a lányon :D
2012. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem küldök képet egyrészt mert nem szeretem ha nyilvánosan aláznak meg másokat(nem mindig de az előbb is kértek valakitől képet ő adott és lefikázták) másrészt meg ez nem egy bizonyos lányra utal. Sok ilyen van csak úgy általánosságban.
2012. okt. 27. 18:57
 8/20 palosm ***** válasza:
0%
A vékony izmos test az eredeti formája az embernek. Én ilyen vagyok testalkatra, engem zavarna.
2012. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem is rólad kértünk képet, hanem egy hozzá/d hasonló testalkatú lányt keress Google-ön!
2012. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Rendben ez talán menni fog de nem ígérek semmit :)
2012. okt. 27. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!