Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy irkáltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy irkáltok egy olyan pasival aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
az van,hogy tetszik egy pasi de közbe a legjobb barátom hogyan tudasam vele? és hogy irkáljak vele?

2012. okt. 28. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "irkálni vele"? Írni neki?
2012. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem online kéne ilyeneket tudatni hanem használni az emberi hangot.
2012. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen legjobb barát az, akinek szóban nem is mersz mondani semmit? Anyád tudja, hogy ennyi idős létedre sem tudsz normálisan hozzáállni az emberekhez? Tudod, hogy ez később óriási hátrány lesz, mikor be kéne illeszkedni a társadalomba?
2012. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban helyesen. Már ha szorult valami igény a fiatalemberbe. Ha nem, akkor mindegy mit írsz, tudni fogja a dolgát. És ha elvégezte, megy is tovább.
2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"és hogy irkáljak vele?"


...hát úgy, hogy megmarkolod a pennáját!

2012. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótár segítségével.
2012. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na figyeljetek táborban taliztam vele és most meg nem birom látni na azé írásban akarom vele tudatni és a szótárt meg egyétek meg többet érne ha segítenétek !!! nem tudom mit csináljak kivagyok akadva főleg azért mert a volt pasimnak aki még mindig szeret a legjobb barátja és nekem is a legjobb és ezt nem tudom e mondani neki h kezzzdddeeek belezúúúúúúúúúgniiii kapis? ugy h az ilyen szótáras megjegyzésektöl kiméljetek légyszíves és inkább segítsetek !
2012. okt. 28. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítünk , ne szaporodj.
2012. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14
2012. nov. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!