Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furán jó érzésem van a tánc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán jó érzésem van a tánc tanárunkkal (lány), leírtak alapján mért érzem ezt? 20/L

Figyelt kérdés

keringőre,meg osztály táncra felfogadtunk egy tánc tanárt és egy fiatal szőke csajszi a tanár,nekem elsőre szimpi volt,meg mivel tanár sokszor megérint hogy megmutassa hogy kell stb,meg annyiszor a szemembe nézz,meg közel jön ,nem tudom,lehet azért érzek vmit ,mert még barátom sem volt ,vagy nem tudom,de ez az érzés olyan fura,nem hiszem,hogy szerelem lenne,mert járni lánnyal tuti nem járnék, csak annyira jól érzem magam a próbákon,hogy a táncot is megszerettem,pedig ez előtt utáltam táncolni..

nem vagyok leszbikus!!

csak egyszerűen olyan furán jó ha jön a tanár, a próbákat már nagyon várom mindig, de mindjárt szalagavató 1 hónap és utána már nem fogok vele találkozni és ez rossz érzéssel tölt el...

nem tudom megmagyarázhatatlan ez az érzés,de tényleg,lehet,csak szimpi a csaj vagy nem tudom..


szerintetek mi lehet ennek az oka??


2012. okt. 28. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen is vonzódsz hozzá..
2012. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy. Ha nem tudsz ezzel megbarátkozni, irány a pszichológus.
2012. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Barátkozz meg vele!!!
2012. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, ilyenkor még bizonytalan a szexuális orientációd - ez természetes.

Vonzódsz hozzá, ez egyértelmű - ne érezd emiatt rosszul magad.

Találj ki valamit, ami miatt később is tudsz vele találkozni. Pl. járhatsz oda táncórákra, ahol egyébként tart.

2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
beszélnék én vele,csak totál ellenkező irányba megy és beszélgetni nincs idő..ha legalább 1 busszal mennénk akkor kiderülhetne számomra vmi,mert egyik lány oszt.társammal volt ilyen érzésem ,de elkezdtem vele jóba lenni sokat beszélgetni,meg meg kért hogy csináljak róla képeket mert fotósnak készülök akkor kettesbe voltunk és nem éreztem semmit,és azóta se érzek semmit,szóval ha a tanárral is meg ismerkednék jobban lehet elszállna az érzés vagy nem tudom..
2012. okt. 28. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
4: Ne röhögtess 20 éves korára a szexuális orientáció már rég kialakul. Felnőtt egyed testi értelemben.
2012. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
arra én is gondoltam,hogy oda járnék táncra ahol ő tart,de a nevére rá keresve bár kijön egy egyesület ,de semmi konkrétat nem írnak,a szüleimnek így is furcsa hogy azt mondom ,hogy tök jó táncolni,mert tudják,hogy nagyon anti táncos voltam..most meg azzal jönni,elakarok járni Pestre táncra hát nem tudom fura lenne..
2012. okt. 28. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen sem ciki dolog. De vonzódsz hozzá! Előtte is volt ilyened, így még egyértelműbb!:)
2012. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!