Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel táncolnátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel táncolnátok inkább?

Figyelt kérdés

A szalagavatómról van szó,keringőt táncolunk. Két fiú közül kéne választanom.Úgy volt,hogy 3. órában lesz a tánc,ezért a mi sulinból kellett fiúpárt választani, úgy,hogy el is engedjék óráról.Na mivel a lehetőségek igencsak leszűkültek ilyen feltételek mellett,egy 10.-es srácot(Hívjuk A-nak) kértem meg,akit nem is ismertem,csak jóformán leszólítottam,hogy hé,nem akarsz táncolni? =D

Eddig kb 3 táncpróba volt,de nem igazán akar nekünk sikerülni az,hogy együtt táncoljunk.Nem irányít rendesen,nem úgy jön ki,vagy én nem is tudom.Mással tudok táncolni,mert kb 6 fiúval táncoltam rajta kívül és mindenkivel ment,egyébként is 12 éve táncolok,ő meg sohasem táncolt még. Aztán jött a fordulat,hogy átrakták délutánra a próbákat és kiderült,hogy másik suliból is lehet hozni párt.Egy lány az osztályból felkérte az egyik ismerősömet,(Legyen B) hogy táncoljon vele,de a srác rám írt,hogy ő velem szeretne inkább,meg azt a lányt nem is ismeri.Mire én elgondolkodtam,hogy elvégre ő is annyi ideje táncol mint én,meg májusban majdnem együtt kezdtünk el latint táncolni,hogy mégis mi lenne,ha az A-t visszamondanám, és vele táncolnék.

Megjegyezném,egyik fiúhoz sem fűz semmi romantikus szál,remélem ők sem éreznek semmit irántam.


A-ról alig tudok valamit,nem igazán van közös témánk sem, de nem tudom,mennyire érintené érzékenyen,ha azt mondanám neki,pár próba után,hogy bocsi, de mégsem.

B-t pár éve ismerem,de nem vagyunk szoros barátságban,viszont úgy érzem,hogy vele talán tudnék táncolni,viszont félek,hogy kikezdene velem,mert flörtölős típus.


Szóval tippem sincsen,hogy melyik lenne a helyes út,illetve,hogy kit kéne választanom.


Előre is köszönöm a segítséget.



2012. okt. 5. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan A-nál maradnék! Hogy miért? Egyszerű...nem lenne szívem kicseszni vele. Nem táncolt még sosem, majd belejön! :D Teszem hozzá én is 8 éve táncolok és akadtam már össze pár kétballábas fiúval, de a végére minden tök jól ment. B-ről meg azt írtad, hogy elég nagy csajozós és ha te nem akarsz tőle semmit, akkor szerintem egyértelmű, hogy kivel táncolj! :)
2012. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
egyértelműen a B-t:D legalább nem lesznek unalmasak a próbák:)
2012. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Béla. Aladár majd táncol 2 év múlva a saját szalagavatóján :D
2012. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat en inkabb A-t.Ha nem erzel a masik fiui irant semmit es tegyuk fel hogy elhivna randira de te visszautasitanad vagy valahogy osszevesznetek mar biztos nem akarna veled tancolni.Akkor meg a masik fiu se tancolna tobbet veled mert egyszer mar egy masikat valasztottal helyette es biztos belejonne o is a tancba egy ido utan.

Na de ez a te dontesed.Mi csak tanacsot adhatunk.Gondolod vegig.

2012. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem érdekel egyik srác se romantikus téren akkor miért ilyen fontos ez a kérdés? Ha ennyi időm lenne... :D

Egyébként akkor meg azt válaszd aki jobban táncol, ha neked mindegy melyikkel táncolj. Azaz B.

2012. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú,de vegyes...;D Jöhetnek még válaszok! =)
2012. okt. 7. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

C.

B-től elég bunkó, hogy ha már elfogadta a felkérést, rád ír. Miért fogadta el, hogy a lánnyal táncol??? ...

A-val, meg gondolom nem beszélted meg, hogy vele fogsz táncolni a szalagavatón, csak vele próbáltál. Ezt a részét vele beszéld meg.

Szerintem keress egy C-t és akkor már ne térj át senkire.

Azóta hogy döntöttél? :)

2012. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!