Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy csak a lúzerek járnak ide?

Figyelt kérdés

Sokan írták, hogy csak a "gyíkok" járnak ide... Pedig én nem tartom magam csúnyának, egyszerűen unaloműzésből járok ide. Miért elképzelhetetlen, hogy aki a gyakorira ír, mondjuk egy jó csaj vagy jó pasi?


L


2012. okt. 28. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ki mond ilyet? aki mondja, az magára is kell, h értse, mivel ő is ide ír

jah, hát gondolom mindenkit a legjobban a szex/szerelem érdekel, itt nagy a forgalom, ki unaloműzésből, ki ismerkedni jár ide, stb.

2012. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert csak :).. ne gondold hogy az akinek vannak barátai van pasija/barátnője majd itt fog irkálni órákat :)
2012. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt sem értem, miért ilyen degradálóak... (A lúzert olvastam egy kommentben).


Én az egyedülállókra gondoltam. :)

2012. okt. 28. 17:48
 4/17 MadameViciouse ***** válasza:

Én sem tartom magam gyíknak, csak kevésbé szeretem a társaságot.

Vannak barátaim és haverjaim, van párom.

Ha szabad vagyok a kutyáimmal sétálok, ritkán találkozom a barátnőmmel, főzök, takarítok, itt olvasgatok.

Érdekel mások gondolkodása, szeretek tanácsot adni, főleg ha az hasznos és sok vicces kérdés/válasz van.Néha úgy érzem már függő vagyok:D

Egyszerűen jobban elvagyok egyedül.A barátom ma is dolgozik, mindennel kész vagyok..mit csináljak?:D Ez leköt.

2012. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én azért járok ide, hogy leszokjak facebookról. Szal elvonón vok, és ez amolyan terápia.
2012. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 MadameViciouse ***** válasza:

Kittiiii akkor neked nincs párod és barátaid?

Ne vedd személyeskedésnek , de ezzel nem értek egyet.

Én is inkább a barátommal tölteném az időt, de dolgozik, nem mindig van itthon.Vannak olyan emberek akik nem szeretik annyira a társaságot, elvannak egyedül is.

2012. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Leszokni a fb-ról? :D Szerintem erre is rá lehet szokni... :D


Egyébként kérlek arra is reagáljatok, hogy a kérdésemben a jó kinézetről van szó. Ti szépnek/helyesnek tartjátok magatokat?

2012. okt. 28. 17:56
 8/17 anonim ***** válasza:

nem hiszem, h az ide való írogatás összefüggne a kinézettel

átlagosnak

2012. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kérdezők egy jelentős részére értik nem a válaszolókra.


kitti ez baromság... ne magadból indulj ki -.- -.-


Sokféle ember jár ide értelmiségiek idősebbek fiatalabbak jó nők és kevésbé jók :D Nyilván vannak olyanok is akik sok időt töltenek itt.


Miért érdekel hogy helyes vagyok e? :D Megnyugtatlak az vagyok :DDD

2012. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi az infót. :D De bárki bármit mondhat, ettől függetlenül elhiszem. :)
2012. okt. 28. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!