Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van az, hogy a szex sosem merül fel köztünk, mint téma? (lány-lány)

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyok egy lánnyal(!), eddig kétszer találkoztunk. A szex tabu téma kettőnk közt. Igaz elég szégyenlős típus vagyok, de ő sem hozza fel sose. A találkozókon megtörtént a csók és egy kis tapizás, szóval ott nem nagyon voltunk szégyenlősek. De ha beszélünk sosem merül fel a szex. Nagyon szeretjük egymást, ez kétségtelen. De mégis furának tartom ezt a dolgot. Mit jelent ez szerintetek? Még ő sem volt lánnyal ez előtt, ahogy én sem... 18/L

2012. okt. 28. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
mit jelent? azt hogy nem hozod fel a témát? -.-
2012. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert nincs tapasztalatotok e téren.Kezdj el vele beszélgetni a maszturbálásról,mit hogyan csinálsz.Aztán térj át rá.
2012. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a leszbi kategóriában tudnak válaszolni.
2012. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan felhozhatnád neki a témát, megkérdezheted, hogy ő akar-e ilyesmiről beszélgetni. Például úgy hogy elkezdesz beszélni a testéről, hogy az neked mennyire tetszik, és hogy milyen szívesen kényeztetnéd őt... De igazából te ismered, te tudod hogy mire hogyan fog majd reagálni.
2012. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!