Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány aki tetszik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik nagyon szűkszavú, hogytudnám "szóra bírni"? Folyt. Köv.15/f

Figyelt kérdés

Szóval a lány nagyon keveset beszél, (akár fb-n akár személyesen) de ha olyanja van akkor meg fossa a szót hogy követni se tudom.. :D de ez ritka. :))

Na én meg nagydumás vagyok, de az udvarlásnál sosem jó ha a fiú beszél többet..

Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?



2012. okt. 24. 18:03
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
sehogy,van aki beszél van aki hallgat.jobb ha te dumálod le róla a bugyit mintha ő mesélné el az életét 24 órában.
2012. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áhh, magamra ismertem! X'D Én pont ilyen vagyok, de nem lehet csak úgy szóra bírni. Ha van kedvem, beszélek, főleg ha egy téma érdekel, vagy csak úgy, össze-vissza... Viszont a másik félen is múlik, és azon, hogy van-e bizalom köztünk, mennyire ismerem stb. Például akik nem ismernek, azt hiszik soha nem beszélek, anyám meg néha azt kívánja bárcsak valahogy belém fojthatná a szót.

Próbálj meg olyan témával előállni, ami érdekelheti. Kérdezd magáról, hátha szívesen mesél. Ha elmondja mi érdekli, máris kiderül, akad-e közös témátok.

Remélem tudtam segíteni.

2012. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszi! :) Igen tudtál segíteni ;)

Első: köszönöm a bölcsességet :PP

2012. okt. 24. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Uccsó válaszoló; én is magamra ismertem teljesenxD
2012. okt. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!