Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerettethetném meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettethetném meg magam egy menő, egoista, de vicces fiúval?

Figyelt kérdés
Eddig nem sokat beszélgettünk, de nagyon jófej, bír engem. Nem szeretném, ha megtudná mit érzek iránta, mert ugye akkor nem leszek elérhetetlen. Sok lánynak tetszik, nálam jobb csajoknak is(csak ezek a lányok amolyan egyéjszakásra lennének csak jók-persze vannak kivételek) Hogyan adjam tudatára, hogy többet akarok, de mégis úgy hogy elérhetetlen maradjak? Vagy ne adjam tudtára? Honnan lehet észrevenni, ha én is tetszem neki? Milyen a szeme egy fiúnak ha szerelmes?

2012. okt. 28. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jófej és bír Téged,az már valami.Innentől kezdve el kell kezdeni Vele barátkozni,hülyéskedni,mindig egy picit közelebb kerülni Hozzá.Eközben kiismered,megismered,és az is kiderülhet,tényleg Hozzád való-e,és hogy mik az esélyeid.Így nem ér csalódás.
2012. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
első jól mondja, először barátkozás, hogy jobban megismerjétek egymást, a többi meg majd alakul
2012. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogyan barátkozzak vele, hogy ne legyek nyomulós? Sajnos mindig itt rontottam el, alapjáraton olyan a természetem, hogy nyomulok. :( Mit tegyek?
2012. okt. 29. 00:13
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Olyat hogy lehet,hogy azért elérhető is legyen, de közben elérhetetlen. Tiszta bugyutaság. Elérhetetlen/nek tűnő/ nők iránt nem sokáig szoktak futkosni sokan, első nemre sokan haggyák a fenébe, és jól teszik. Azok a nők, akik kéretik magukat sokak szemében semmik. Örüljön egy nő annak, ha valaki nyit felé, örüljön neki, hogy van egy számára tetsző pali, akit megkaphat, és használja ki. Nem kell ide a trükközés, én ennek vagyok a híve. Majd a fickó eldönti! Hogy többet érsz -e azoknál, akik csak egy dugóra kellenek neki. Ezt nem te befolyásolod. Ez az ő döntése. Az elérhetetlennek tűnőségeddel főleg nem befolyásolod. Ha te kellesz neki, akkor téged választ,ha nem akkor nem. Ez ilyen egyszerű. Neked csak annyit kell tenned, hogy nyitod az utat magad felé.
2012. okt. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel az emberednek, akkor nem baj ha nyomulsz. Lehet kicsit túlreagálod ezt a nyomulás fogalmat. Attól,hogy köszönsz neki, rámosolyogsz, néha egy érdeklődő mondattal egy héten kétszer leszólítod,hogy esetleg legyen egy beszélgetés belőle, ez nem nyomulás. Az a nyomulás, ha nekiállsz dicsérni folyton, rajta csüngesz, elhívod te valahova, ajánlkozol, hogy lehetsz a barátnője és ezt így kijelented direktbe az ő kérdése nélkül, na ez ami nyomulás. Bár full extra macáknál nálam még ez is beleférne, de fentebb írtam a különbséget, ezt érdemes szem előtt tartani.
2012. okt. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 VVMMvvmm ***** válasza:
100%

Jobban szemügyre véve ez egy elég jó kérdés.Sok csaj-

tapasztalatom szerint- hajlamos taktikázni.De minek?

A végeredmény ugyanaz lesz.

2012. okt. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
41%
Az ilyet össze kell verni ;)
2012. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi szükség taktikázásra. Ha bír téged, az már jó jel, a többi majd eldől. Nem jó, ha az ember megjátssza magát, mert hosszútávon úgysem tudja. Általános tanácsokat lehet csak adni: legyél csinos, ápolt, kedves, vicces, mutasd ki, hogy kedveled, de ne nyomulj túlságosan, mert attól sokan megijednek.

Apróbb jelekből lehet rá következtetni, ha valakinek tetszel: szeret veled lenni, hozzád érni, rajtad felejti a tekintetét.

Nem kell rögtön odaadnod magad, de az mire jó, ha elérhetetlen maradsz? Ha valaki elérhetetlen, az azt jelenti, hogy ne is próbálkozzon nála senki. Akkor meg biztos nem is fog.

2012. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha egoista akkor felejtsd el! Azokkal nem lehet kijönni hosszútávon!
2012. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem olyan egoista aki folyton csak magával foglalkozik, csak azért nem vak, látja hogy hogy néz ki+ minden 2. csaj odavan érte. Ezért se hiszem, hogy majd pont én kellenék neki, mert sokmindenkiből válogathat.:(
2012. okt. 30. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!