Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem hogy elég egoista a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy elég egoista a barátnőm mert nagyon csinos. Túl sok az önbizalma. Hogyan tudnám helyrerakni a kis buksiát hogy nem ő az eggyetlen szép lány?

Figyelt kérdés
Igazából én egy kis humoros szivatásra hondoltam. Tudnátok tippet adni?

#barátnő #egoista #pimasz de vicces #humoros szivatás
2012. aug. 29. 10:47
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:

vidd el egy divatbemutatóra. nívósra... ott lesz pár.


szépségkirálynő választás...

2012. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogadj vele, hogy ha nyersz te sminkeled ki reggel suliba. xDD
2012. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy túl sok az önbizalma?
2012. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez bunkóság ugyan, de talán észbekap:

Utcán feltűnően forgolódj csajok után, és tegyèl megjegyzéseket, mittomén "Ez igen...", "Hmm, jóféle", "Nem semmi", stb...

2012. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tyler913 ***** válasza:
100%
Fontos: ez a fajta önteltség csak más lányokkal szemben érvényesül (én jobb nő vagyok,mint ők), vagy Veled szemben is (én túl jó nő vagyok hozzád)?
2012. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló te géniusz vagy baszod:D
2012. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Velem szemben is kedves 5 ös válaszoló. Hiszen gyakran hangoztatja hogy ő a legszebb ahol laki stb.
2012. aug. 29. 13:24
 8/11 anonim ***** válasza:

uhh, azért ez elég gáz. meg mint ahogy írod, h ő a legszebb, ahol lakik... egész biztos, h minden lányt látott már.

én is szépnek tartom magam, de tudom, h rengeteg szép lány van még rajtam kívül...


szerintem mindenképpen oltsd be valamivel, h vegye észre magát, az is jó ötlet, amit egyik válaszoló írt, h a jelenlétében dicsérj más lányokat.

meg legközelebb, amikor hangoztatja, h ő a legszebb lány, mondj valami olyat: meg a legbeképzeltebb is.

vagy: nekem tényleg te vagy a legszebb, de azért elég sok gyönyörű lány van még rajtad kívül is.

(megjegyzés: megfigyeltem, azok a lányok, akik általában a legszebbnek tartják magukat, meg hangoztatják, nem is olyan szépek, inkább csak azt hiszik és olyan tucatok.)

2012. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
barátom sokszor kisdaginak hív, és jelzésértékűen megnyomkodja a hasam, annak ellenére, hogy nem is vagyok túlsúlyos. szerintem ez jó, mert tudatod vele, hogy nem tökéletes, és még aranyosan is hangzik. :) én szeretem és a kedvéért mégjobban vigyázok az alakomra.
2012. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak bizonyítani akar, ha úgy érzi sikerült, talán nem csinálja többet.. tényleg nagyon idegesítő tud lenni az ilyen.
2012. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!