Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek, ha a barátnőtök csináltatna magáról ízléses, erotikus képeket otthon és megcsinálná naptárnak, ajándékként? És lányok, ha adtatok ilyet, mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
Karácsonyra gondoltam a barátomnak :D
2012. okt. 29. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak ne a szüleitek előtt add oda neki.:DD
2012. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Hááááát... és ha szakítotok? Én ezt erősen meggondolnám... :/ Vannak olyan emberek, akik szakítás után elég undorító dolgokat tesznek. Neten láthatsz rá sok-sok példát.

Uff

17F

2012. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

en sokaig modellkedtem,es anno csinaltattam az exemnek muveszi aktokat.szep,izlesesek voltak,es iszonyatosan orult neki.

kulonben meg,ha egy intelligens,normalis ember a parod,akkor nem tul valoszinu,hogy vizontlatod oket a neten.

2012. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

utolsóval értek egy egyet...:/ nehogy aztán később visszaéljen vele.

meg aztán hova teheti ki? a szobájába? és ha bejön az anyja-apja, vagy a haverok, akkor azt nézik? necces szerintem.

2012. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Van különbség az izléses, erotikus képek, és az aktok között. Én nem örülnék neki, mert akkor más is látta a párom ruha nélkül.
2012. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az erre kidobott pénzt add a gyermek étkeztetési alapítványnak..
2012. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a naptár anyagát meg küldje el rötyipapírnak afrikába? ne legyünk már demagógok.
2012. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztosan örülne neki. A demagóg prűddel meg ne foglalkozz.
2012. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem itt nem is a barátodról van szó,hanem rólad. Egyszerűen magadat szeretnéd egy naptárban látni.
2012. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, de hülye vagy... Egyébként én is gondolkodom hasonló ajándékon, és ne higgye rólam senki, hogy mutogatom magam, eléggé szégyenlős típus vagyok.
2012. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!