Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem értem, tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem értem, tetszek neki, vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy generációk vagyunk, sohasem beszélgettünk, most járjuk az utolsó évét az általánosnak. Megköszöntem neki valamit facebook-on, ő erre visszaírt, ennyi. Másnap meghívott chatelni, beszéltünk, azóta eltelt 2 hét, és chatelünk, mindig eddig ő hívott meg, mikor fent voltam. Elkérte a számom, jól esett. :). Persze tett még több gesztust, amiből állapítom, hogy bejöhetek neki, akarta, hogy együtt Újévezzünk, stb. Eddig minden rendben, de a suliban még nem is köszön... Volt, hogy az utcán meglátott, mikor egyedül sétáltam eppen, akkor köszönt, de társaság van, úgy nem. Szimpatizálok vele, de nem tudok mit kezdeni. :/ Segítsetek! ;)
2012. okt. 29. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ha csak facebook-on irogat már az is több mind a semmi, de ha személyesen nem is köszönön akkor lehet hogy keresned kellene mást!Az is lehet hogy azért nem köszönön mert szégyell , de ha valakit szeret az ember azt nem szégyelli! Remélem tudtam segíteni!
2012. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Köszönj rá te!

Látni fogod a reakcióját...

ha a haverjaival áll a folyosón menj oda hozzá te is a barátnőiddel...

egyébként szerintem bejössz neki,csak nem mer lépni.

rajtad a sor,kezdeményezz,nincs vesztenivalód! :)

2012. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 napja már nem ír rám facen, peig látja, hogy fent vagyok, meg én is őt... Nem tudom, hogy ez mit jelent, egyébként köszönöm nektek a válaszokat. :)Szerdán rámköszönt, de nem ír... :/
2012. nov. 2. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok:


írj rá te facen! még mindig azt tartom a legvalószínűbbnek,hogy nem mer lépni,mivel nem tudja,hogy te hogy érzel iránta.nem azt mondom,hogy vallj neki szerelmet,de írj rá,érdeklődj,hogy telik a szünet,stb.Tutira válaszol,és a válaszaiból fogod látni,hogy érdekled-e. :)

2012. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!