Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és állandóan szeretgetnék, ölelgetnék, csókolgatnék lányokat, mitől lettem ilyen szeretetbomba?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
lehet melletted robbant fel egy szerelembomba :)
2012. okt. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Robban a bomba. Robban egy szóóóóra!
2012. okt. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Szeretedhiányod van. :D Én akkor szoktam ilyen lenni, körbe ölelgetek mindenkit. :DD
2012. okt. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez pusztán azért lehet, mert rájöttél, hogy mégsem a homoszexualitás a te utad.
2012. okt. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
hány éves vagy? amúgy meg szeretethiányod van, és a legtöbb csajnak bejönnek az ilyen fiúk
2012. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nőhiányod, szeretethiányod van, ez a helyzet. Én is hasonlóképp érzem magam.


30F

2012. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az nem gond :D általában nekünk lányoknak az ilyen fiúk jönnek be :P szerelmes lettél és tiszta szívből tudsz szeretni (asszem), ennyi :) :D
2012. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretethiányod van, szükséged van egy lányra akit szerethetsz. Én is így érzek jelenleg. Biológiai magyarázat pedig az, hogy dúlnak bennünk az oxitocin hormonok, amelyek csak akkor fognak csillapodni, ha lesz akit szerethetünk! =)


De vigyázz NE legyél SZERETETK**VA!


21/F

2012. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!