Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában semmihez sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában semmihez sincs kedvem, nem vagyok boldog már két éve és néha inkább meghalnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem sikerült egy két éves időszakot lezárnom, vagy mégsem? Volt egy lány, akibe szerelmes voltam nagyon, de természetesen ő közben megváltozott és inkább összejött valami két perc alatt felszedett gyerekkel. Persze már előtte is emésztett ez a dolog (nem tudtam szinte egyszer sem rendesen beszélgetni a csajjal, mert félénk voltam, meg ő is az lehetett). Ezért jött a pia, cigi minden. Ennyi kellett ahhoz, hogy egy szerény, alkoholt ritkán fogyasztó, nem dohányzó gyerekből egy alkoholista bagós legyen. Ez is rásegíthetett arra, hogy a csajnak még véletlenül se jöjjek be. Aztán sikerült elég részegen többször is leégni előtte. Ja, persze osztálytársam is a lány, ezért mostanában nagyon sz*r. Kerülöm a csajt, nem tudok a szemébe nézni úgy érzem többet és ő is messzi elkerül. Gyakran iszok suli előtt a barátaimmal, de szerencsére ettől még jó tanuló vagyok és szinte mindenkivel jóban vagyok a csajon kívül. Sokan mondják, hogy a barátaim húztak bele az alkoholizálásba, de szerintem egyedül miattam van minden. Hiába játszom, hogy erős vagyok, meg túl tettem magam a csajon, egyszerűen nem bírom tovább. Gyakran kívánom azt: bárcsak meghalnék, sokkal jobb lenne mindenkinek.
2012. okt. 30. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
EXIT
2012. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most sztem elég erős vagy ahhoz, h változtass ezeken a dolgokon. Ne igyál és tedd le a cigit is vagy ha az nem menne akkor csak vegyél vissza az intenzitásból. Így ha te is jobban érzed magad akkor mások is úgy fognak hozzád állni, és még annyit, h rengeteg csaj van még :)
2012. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shanokk ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb lesz mindenkinek, ha kinyírod magad.
2012. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kapd össze magad, (az igazi alkoholista reggel betölti az ampullát a sör mellé és tekintete már reggel 9-kor érdektelenül merev, nem sopánkodik az már semmin, és durván nem jó tanuló :)). Ezt csak azért írtam le, hogy tudd magad hova tenni. Sokat segít az emberen, ha képbe van a saját koordinátáit illetően. Érdemes nem átverni magad. Szedd össze magad szerintem, és ezt a hozzáállást szüntesd is ki magadból, ne erősítsd, mert sehova vezet. az ipododon van telefonodon vagy amin zenét hallgatsz szedd le a síró, vágyakozó zenéket helyette hallgass rendszeresen: redmant, erick sermon-t, régi dre-t és máris egészségesen fogsz a világhoz állni :)Csak keményen


http://www.youtube.com/watch?v=gE8OBHMUy58

2012. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
először is gyorsan felejtsd el azt az utolsó mondatot!:) erős vagy, és sikerül ezen túllépned. a pia és a cigi nem old meg semmit, csak egy darabig érzed úgy, aztán miattuk csak több problémád lesz, mint előtte volt. sok ilyen ismerősöm van, higgy nekem. na, de nem akarok itt ódákat zengeni, ha segítség kell, vagy csak vki akivel beszélgetni tudsz, akkor írj nyugodtan! :)
2012. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!