Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok. Nem vagyok bulizós, nem tartozom a sulimban se a menők közé. Csendes is vagyok, kevés az önbizalmam. Volt már egy pár pasim. De mostanában semmi. Hol és hogy ismerkedhetnék? Van aki az ilyen stílusú lányokat szereti?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akárhol tudsz ismerkedni.Ezt nem lehet leszűkíteni.Csinos helyes lány vagy akkor oda mennek a fiúk hozzád
2012. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Persze, én imádnálak, de ocsmány vagyok, szóval mivel neked is jó pasi kell várhatsz aranyom. :D
2012. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik az ilyen lányokat, nyugi.
2012. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Geta96 ***** válasza:
Dögivel vannak. Ha kicst keresgélsz csomó "csendes lányok hova tùntetek kérdèst fogsz találni." amúgy ha nagyon igénylessz kapcsolatot, keress ilyen kérdéseket és írj privit a kérdezőnek.
2012. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl ilyen lány kellene. Nem szeretem a harsány lányokat. Ha szép, természetes és 'bájos' (vagy hogy is mondjam) vagy akkor szerintem bárhol tudnál, bármikor leszólíthatnak.


17f

2012. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy csendes vagy az nem baj, de önbizalomhiány tudja taszítani a fiúkat.

Ha leveleket kapsz, akkor ki kell szűrnöd a forever aloneokat, és akkor akár itt is találhatsz valakit.

Persze a sporttól se zárkózz el, rengeteg ismerősöm van, akik ott találtak egymásra, meg tömegközlekedésen se kizárt az ismerkedés :)

Szóval sok sikert

17F

2012. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és én is pl. az ilyen lányokat kedvelem :) csak az a gond, hogy nincs túl sok belőlük :/

Amúgy a hasonló metalitású fiúk szerintem előbb-utóbb oda fognak menni hozzád. Ha nem jön össze, próbálkozz a társkeresőkkel! :)

17/F

2012. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Igen, sokan szeretik ezt a típust, például én is.

Szóval fel a fejjel, lesz ez még jobb is! :)

2012. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2012. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Látod kedves kérdező a sok 17/F máris rád csorgatja nyálát..de szerintem szimplán jó pofizik hogy lefektessen. Ezeket szűrd ki!!
2012. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!