Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki leszbikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki leszbikus?

Figyelt kérdés

Az írjon aki igen!

Arról lenne szó h az milyen?? Mármint jobb mint egy fiúval lenni neg ilyesmi?....



2012. okt. 30. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Hát, aki leszbikus, annak szerintem nyilván jobb egy lánnyal lenni, mint egy fiúval, nem gondolod?!
2012. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a leszbikusság hülyeség, mert mikor "szexelnek" felcsantolnak maguknak egy műdákót és azzal dugják egymást amire persze ott van az igazi is egy fiúnál. Vagy mikor oráloznak, ujjazzák egymást azt is megtudná csinálni egy fiú. De egy leszbi attól leszbi, hogy egy nő testre izgúl. Végülis megértem őket :D
2012. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%

Úgy van! Éljenek a fiúk! :D

Bár én nem értek hozzá, totál fiúpárti vagyok.:P

2012. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

" De egy leszbi attól leszbi, hogy egy nő testre izgúl. Végülis megértem őket :D"


Én pont nem értem. Ha fiú lennék is fiúval csinálnám. :D

2012. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4# Na igen, nézőpont kérdése.:D Te női szemmel, 2-es kolléga meg férfi szemmel nézi a dolgokat.:D
2012. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szóval ti itt mind leszbik vagytok!!!!

KÉRTEM H OLYANOK ÍRJANAK AKIK IGEN

""""""""""""

2012. okt. 30. 21:45
 7/23 anonim ***** válasza:
Istenem ennyi sületlenséget...
2012. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én az vagyok és látván, hogy miket írtok.... kicsit keveset tudtok és csak a szexre aszociáltok.
2012. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csak a szexre gondol...egy leszbikus kapcsolat ennél sokkal többről szól, sokkal érzelmesebb. Teljesen más mint egy hetero kapcsolat. De ezt úgysem fogja megérteni az, aki még nem tapasztalta. 19/ L
2012. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 feketeangyal válasza:
Én is leszbikus vagyok,de nem értem mért kell csak a szexre gondolni!?
2012. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!