Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda lányokhoz utcán? Mit mondjak, milyen ürüggyel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon mertem de most már szeretnék. Mindig féltem hogy ciki lesz ha elküldenek stb. meg nem igazán tudom hogy mit mondjak csak mondjam hogy szia, hogy vagy? vagy mit kérlek adjatok tippeket, főleg ti lányok hogy mit szerettek és mit tartotok béna dumának? amúgy normális ruháim vannak nem is nézek ki szerintem rosszul nem ego ból mondom csak azért hogy tudjátok hogy nem ez az oka hogy nem mentem eddig oda, köszi válaszokat!

15/F


2009. aug. 10. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nem tom én nem nagyon szeretem ha az utcán odajönnek hozzám, én inkább elmegyek:D de ez én vagyok másik biztos leálnának beszélgetni:)
2009. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
"Szia.Nem akarlak zavarni, de szimpatikusnak tűntél...Én ez és ez vagyok.Téged h hívnak?" Stb...
2009. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Általában én sem örülök annak, ha az utcán szólítanak le, mert nem tudom milyen szándékai vannak az illetőnek...
2009. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj ki valami térre, aztán nézegelődj: nézd meg hogy milyen lányok vannak körülötted, akik üldögélnek stb. és szemezz velük ha többször is rádnéznek akkor utána menj oda, hogy szia/sziasztok nem zavarok? stb. improvizálj, az a legeredetibb. :) Sok sikert! ;)
2009. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Én vagy ütök vagy egyből elküldelek haza... -.-" Utcán sztem ne ismerkedj...Bár próba cseresznye.
2009. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hagyd sztem ezt az egészet, ez egy reménytelen módszer a lányok valamiért nem vevők erre...
2009. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy Ed Bundy mondta: "szép a szemed, szép a cicid, etyepetyézzünk egy kicsit"
2009. aug. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Na mos gyössz vagy nemgyössz mer nemérekrád?!?!
2009. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Kérdezd meg merre van a Mateszopszki utca :P
2009. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menny el mellettük és köszönj rájuk, és úgy menny el mellettük mintha bolba mennél v vhowa máshowa és köszönj rájuk, v mosolyogj rájuk:D

ha nekem ilyen szitu van akkor mindig csinálok vmi kihívót amin mindig elmosolyogják magukat az idegen cajok:D pl. odakacsintok v ilyesmi:P

szal ha elsőnek nem szólítanak le akkor próbálkozz többször, ha teccel neikik ugyis elhívnak:Dde légy magabiztos:D

sok sikert:P

15/F

2009. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!