Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? (vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom? (vonzódom a lányokhoz)

Figyelt kérdés
nos 15 éves vagyok,fiús lány,és néha nem tudom eldönteni hogy belül fiú vagyok-e vagy lány.vannak lány osztálytársaim akiket ölelgetek ha kell vigasztalom őket,puszit adnak az arcomra csak úgy és akkor olyan érzés kap el mintha fiú lennék,mintha én lennék a domináns fél.vannak lányok akikhez vonzódom meg ilyenek.még sosem volt kapcsolatom se fiúval se lánnyal.szerintetek ez most valami kamaszkori hülyeség lehet vagy biszex lennék?
2011. okt. 8. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:
és még annyit van amikor egyik nemhez sem vonzódom.de van egy lány osztálytársam akinek az alakját is folyton dícsérem,meg folyton őt nézem mert vonzó
2011. okt. 8. 11:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt vagy kinövöd vagy nem.. voltál már szerelmes fiuba? lányba? akár ovisan vagy sulidba? Ha mind2 fél iránt érzel vonzalmat lehet hogy biszex vagy de az is lehet hogy csak átmeneti korszak és kinövöd.Csak vigyázz nehogy a baráti köröd észre vegye mert sajna ezt nemnézik a maiv ilágban jó szemmel!
2011. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nőknél eléggé bensőséges a sima baráti kapcsolat is. Számodra ez furán érint, nos megértelek. Normális kamaszkori probléma, még magadat sem ismered. Majd első igazi szerelem, idősebb leszel, élettapasztalat. Ne ijedj meg.
2011. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Actán kukid van-e?
2011. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nos csak most jött ki rajtam ez a nők iránti vonzalom úgyhogy talán elnővöm,sőt bisztos hogy elnövöm.
2011. okt. 8. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem az a kérdés, hogy fiú vagy-e, vagy lány. Egyértelműen lány. Azzal, hogy vonzódsz a lányok felé, nincs gond. Egyszerűen vannak benned biszexuális hajlamok, de ez ebben a korban a korunkbeliek 80 %-ban megjelenik, csak épp ennek a 80 %-nak csak egy parányi darabkája vallja be a környezetének, vagy egyáltalán önmagának (bennem is van ilyen hajlam). Ez nem különleges dolog, ez a hormonok miatt van. Szerintem, ha nem mulandó a dolog (nálam pl. nem az), akkor a hajlam talán nem csak hormonális, hanem veleszületett. De ez sem gond. Az, hogy dominánsnak érzed magad, "uralkodónak", még nem jelenti, hogy fiú lennél belül. Mert az, hogy a fiúk az uralkodó, erős nem, ez csak egy, a társadalom által felállított tévképzet. Az antifeminizmus korában jött létre, és azóta elég erősen megmaradt az emberek fejében, mégha már nincs is (annyi) antifeminista ember.


Azt mondanám, hogy tedd azt, amire vágysz. Pl. ha bejönnek a lányok is, akkor ne fojtsd ezt vissza magadba, mert ezzel önmagad egy részét fojtod el, amiből káosz fog megjelenni benned, harc önmagaddal, és ez egy vég nélküli harc, aminek a vége szinte mindig valami lelki sérülés, depresszió (én is átestem ezen, azóta nem érdekel a dolog, elfogadom, és ennyi).

Most a saját példámmal próbálom megmagyarázni. 15 éves vagyok. már úgy másfél éve kialakult bennem az, hogy nagyon szerettem nézegetni az izmos embereket, a jóképű fiúkat. De közben a "hétköznapi", semmi-extra fiúk iránt semmi különlegeset nem éreztem, emiatt teljesen abban a tudatban éltem, hogy hetero vagyok, fel sem vetődött bennem ennek a kétsége. Aztán úgy 1 év múlva, azaz fél évvel ezelőtt elkezdtem beindulni azokra a fiúkra, akiket eddig csak úgy nézegettem, úgy voltam vele, ok, biztos hormonális, ekkor már győzködni kezdtem magam, hogy én márpedig hetero vagyok. Teljesen magamba zuhantam, véresen komoly depresszió lepett el, főleg azért, mert volt barátnőm. Nem tudtam már önmagamat adni neki, figyelnem kellett arra, hogyan viselkedjek, hogy neki is bizonyítsam, hogy hetero vagyok, mégha nem is tudott semmiről sem. Ekkor szakított, mert szerinte megváltoztam, teljes mértékben. Ekkor érte el a csúcspontját a depresszióm, nagyon közel álltam az öngyilkossághoz, mint a legtöbb korombeli bi/homoszexuális. Úgy voltam vele, hogy már lesz@rom a dolgot, úgy is katasztrófa az életem, ezért elmondtam anyámnak a dolgot. Ő kiakadt, ez méginkább erősítette bennem a dolgot. Aztán rá 1 hétre leült velem beszélni. Olyan dolgokat mondott, amik megnyugtattak. De nem azért, mert ezeket ő kimondta, hanem amiket nem mondott ki. Szóval elkezdte részletezni, hogy a homoszexuálisok hogyan szeretkeznek, hogyan házasodnak, szóval elmondta a dolgokat. Én meg mosolyogni kezdtem, mert önmagamban rájöttem, hogy egyáltalán nem vágyok sem házasságra, sem szerelemre egy fiúval. Szóval az egész csak testiség. Ezt elfogadtam, és nagyon jól érzem már azóta magam, sőt. Olyan, mintha nem lennének korlátok, bármikor bárkit megnézhetek anélkül, hogy azon kellene gondolkodnom, hogy lány-e vagy fiú. A külvilág egyáltalán nem tud erről, csak anyám, és egy barátom (aki szintén biszexuális). Azóta boldog vagyok, vidám, életerős. Megint van barátnőm, és elvileg minden sínen van. Remélem, te nem fogsz ezeken a depressziós időszakokon végigmenni!

15/F

2011. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves utólsó :)))köszönöm hogy megosztottad a történetedet is :D
2011. okt. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!