Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen nem kéne kiakadnom? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen nem kéne kiakadnom? De már most lefeküdt egy lánnyal.

Figyelt kérdés
Szóval. A helyzet az, hogy kb 1 hónapja beszélgetek egy sráccal. Eddig még nem találkoztunk, csak képen láttam meg ő is engem. Egy barátnőm ismerőse. Rengeteget beszélgetünk msn-en, mondja, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és már megbeszéltünk egy találkát. Nekem nagyon tetszik már most is..2 napja találkozott egy ex barátnőjével és mondta, hogy hát szexbe torkollott az egész találka..Ez nekem nagyon rosszul esett. Jó, persze, még nem járunk meg semmi, végül is személyesen még nem beszéltünk, viszont rengeteget beszélünk msn-en és folyton célozgat, hogy milyen lesz majd, ha találkozunk..megmutatja, hogy csókol stb..De most mit kéne gondolnom? Azt mondta, hogy hűséges és nem csalná meg soha a barátnőjét. Köztünk még nincs semmi komoly, de olyan fura, hogy randizunk pár nap múlva, ő pedig lefekszik előtte egy csajjal:S
2009. aug. 11. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak felvágásnak mondta, hogy nehogy túl magabiztos legyél magadba, és meg akard mutatni hogy jobb vagy mint az ex-barátnője, ezzel elérve hogy esetleg lefeküdj vele...
2009. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát ezért most még ne cseszd le..csak ha összejönnétek akkor tedd neki szóvá h nagíon reméled h most h te vagy neki nem lesz ilyen eset az exével v akárki mással mert akkor..(és mondd el neki a következményét)majd meglátod mit mondd rá...


am. lehetséges h az avn amit az 1. ír!ez is meglehet


de most ezért még ne csapj semmi balhét az tuti!

2009. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
sya.Drága ne foglalkozz vele.Hívd fel telefonon és utána várd meg amíg ő hív .Ha nem tudod a számat akkor msn-n jelentkezz be és várd meg hogy ír-e.ha nem akkor sya.de ha én lennék a helyed-be akkor mind a 2-tőt ki próbálnám remélem tudtam segíteni.sok sikert.előre is gratula.
2009. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez CSAK az én véleményem: Ha annyira szeretne veled találkozni akkor nem fekszik le előtte az exével, és ki henceg olyannal hogy megmutatja majd hogy csókol? Tipikus macsó-szöveg. Utolsó sorban pedig: egy hűséges ember nem mondogatja azt hogy nem csalja meg a barátnőjét, hanem bizonyítja!
2009. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De folyton ő ír rám..meg tényleg mindent megoszt velem, hogy mi történik vele aznap. Tehát én nem futok utána. Ráadásul találkozott a barátnőmmel és mondta neki, hogy én mennyire tetszem neki. Ráadásul néhány dolgot megtudtam már róla, pl. azt, hogy kapcsolatot csak értelmes lányokkal kezd, "arra" pedig jó bárki. És ő tudja, hogy én nem mennék bele egy egyéjszakás dologba. Főleg, mivel csak 16 éves vagyok.
2009. aug. 11. 01:12
 6/10 anonim ***** válasza:
véletlenül nem B. Nándorrl írsz??? XD
2009. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

B. Nándorról*

előzö voltam :DD

2009. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Most ezt nem értem,nem jár senkivel,akkor nem csalt meg senkit,nem volt az hogy nem hűséges,csak éli a szingli életét,amíg nem talál vkit...Nem is találkoztatok még élőbe,lehet ott paraszt,meg stb. Emiatt az eset miatt ne veszítsd el vele a kapcsolatot,bármi lehet még. ;)


15/F

2009. aug. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szombaton találkoztam volna egy lánnyal, akiért teljesen odavagyok, mégis egy szerdai bulin lefeküdtem egy lánnyal... megesik az ilyesmi.


18F

2009. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki az a B.Nándor:D És már átgondoltam, végülis nem járunk, nincs köztünk semmi, tehát amíg nem is lesz, addig azt csinál, amit akar.
2009. aug. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!