Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény arról akit 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény arról akit 1 hét után megfektetnek? Volt a lánynak egy több éves kapcsolata /4év/ miután vége lett volt 2 barátja is 3hónapn belül és mindkettővel lefeküdt?

Figyelt kérdés

Elítélnéd hogy k****?Ő azt állítja mind a kettőbe szerelmes volt, és azért feküdt le velük.

18éves a lány.


2010. júl. 31. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondom: Egészségére!
2010. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
nem kell mar ennyiert leribancozni vkit. Szerintem ha jol esett neki meg szerelembol tette akkor valjon egeszsegere nem tudom miert kell ilyesmiert egy csajt mar rib@ancnak nevezni.
2010. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És arról, aki életében most találkozik elsőnek a sráccal és lefekszik vele egy nyilvános helyen? :S
2010. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
énis 8-10 nappal az első találkozás után tettem fel az ire a pontot, mégis nagyon jól megvagyunk együtt :)
2010. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Te a "4éves" ex vagy, ugye?
2010. júl. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem számít,legalább tapasztaltabb lesz.K..a de abban is van jó.
2010. júl. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%

Egyáltalán nem ribanc és ha élvezi akkor egésségére.

Ha meg szerelemböl tette az is oké!

Szóval nem ribanc!na!

2010. júl. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
De igen,az ilyen már kész szajha!
2010. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

hát akkor ezek szerint én is ribinek számítok, mert a párommal, akivel 2 éve együtt vagyunk, 4 nap után egymásnak estünk :)

22/L

2010. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2.randin, és házasodtunk... Akkor ezekszerint válnunk kell, mert egy qvát vett el, hajjaj, jó sokba fog ez kerülni, mert elég sok éjszaka voltunk azóta együtt, azt is fizettessem ki vele vagy csak az elsőt?


Nem mindegy, hogy ki hány és milyen pasival hogyan fekszik le. Van róla bizonyíték, neten videó, kép, azon túl, hogy most egy ország tudja anonim, lefeküdt xpasival yidő alatt számít, ha mellette normálisan próbál élni, kívánta, szerette a partnereket nem csak bebaszcsizva estek egymásnak...

De ha a neked úgy jó, hogy nyakik beássuk megkövezzök, vagy befestjük a haját sárgára/kékre, akkor legyen, amúgy nem az.

2010. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!