Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az osztálytársam mindig ölelget, mindig szólongat így órákon de nem idegesítő mondogatja a nevem becézve :) múltkor felírta a padra a nevem mellé egy szívet, múlt héten 1-2 szer haza kísértem amikor mondtam neki, hogy haza kísérem nagyon örült látszott rajta :D

Ez mit jelenthet?

13/f



2012. okt. 30. 23:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Valószínűleg bejössz neki. :)
2012. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A: Kérdezd meg te tőle :D

vagy

B: Ha tetszik, mond meg neki, hogy tetszik neked. Legrosszabb esetben megmondja, hogy csak mint barát szeret, kis ideig kevesebbet beszéltek, majd minden megy tovább a szokásos kerékvágásban :'D

2012. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki:)) Kérdezd meg párszor (na de ne minden nap), hogy szeretné-e, hogy hazakísérd, meg ilyen apró gesztusok.. Na de állj! Neked tetszik a csajszi?:D
2012. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen nekem tetszik
2012. okt. 31. 10:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Tuti bejössz neki:) Ha neked is bejön akkor legyél vele többet, hidd el nem fogja elutasítani:)
2012. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat de szerintetek az nem gond hogy ő 14 éves én meg csak 13

10 hónap kor különbség nem lehet gond hogyha a lány az idősebb?

2012. nov. 1. 00:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 10 hónap gond lenne. Én 15 éves srác vagyok és onnantól kezd zavarni, ha 12 a lány. (Pedig sajnos olyanoknak tetszem. Köcce, sors és élet, szakadna rátok egy mázsa sz@r.)
2012. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de a csaj idősebb 10 hónappal nem én

ez sem gond? :D

2012. nov. 1. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha az osztálytársad, akkor nem :D Ha mondjuk ő egy osztállyal feletted járna, akkor lehet, hogy őt zavarná.. De osztálytárként biztosan nem:)
2012. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben kösz :D
2012. nov. 1. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!