Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran bulizom és iszok. (minden héten legalább egyszer átlagban)

Voltam egyetemista bulin és egy olyan karon, ahol szinte csak lányok vannak. Az elsőn megismertem (persze ahogy lehet) egy lányt, ő mondta nekem, hogy beszéljünk majd egymással akkor, ha józanok leszünk. Második bulin is találkoztam vele, meg is adta a számát. (ez éjfél előtt volt) Éjfél után már olyan részeg voltam, hogy odamentem hozzá és kérdeztem, mikor találkozunk. Erre mondta, hogy hívjam majd fel és megbeszéljük. Eddig nincs is gond, de kb 5ször odamentem hozzá ugyan ezzel, egyre sem emlékeztem. Majd felhívtam telefonon és mondta nem akar tőlem semmi, mert nagyon gyerek vagyok. Igaza is van, mert amilyen hülye voltam meg is értem. Én 20 éves vagyok, dolgozok. Ő nem is ad nekem esélyt arra, hogy megismerhessem normálisan, viszont már nem is kell. Több lány is mondta, hogy ha nem ismerne és amilyen voltam, ők is ezt gondolták volna. Másik dolog, hogy egy lánytól megkérdem hogy hívják, aztán fél percen belül elfelejtem. Majd megkérdem megint vagy háromszor. Nem tudom hogy lehetek ilyen hülye, de én nem tudok pia nélkül bulizni. A lánnyal az esetet nagyon bánom, sajnos nem tudom jóvá tenni, de szerintetek valahogy megoldható?



2012. okt. 31. 10:43
 1/4 anonim válasza:
én is ilyen vagyok mindenki nevét elfelejtem és "gáz" dolgokat is csinálok de a barátaim is ilyenek és mi ezt viccnek fogjuk fel vannak akik rám is azt mondják hogy éretlen vagyok és lenéznek, de én így érzem jól magam... szerintem több önbizalmadnak kéne lennie és nem kén ennyit foglalkoznod más véleményével pláne nem megalázkodni előttük... neked is lehet igazad, és egyébként mindenki hibázik
2012. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minek ismerkedsz részegen? annak semmi értelme. egyrészt nem vesznek komolyan, másrészt meg nem emlékszel lényeges momentumokra.
2012. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férfivá érés egyik államosa, amikor a címben szereplő kérdést nem teszed fel: férfiként rá kell jönni, hogy a nőknek genetikailag igazuk van, a közlésük tartalmától teljesen függetlenül:D Ennyi.
2012. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy részeg embert mégis ki vesz komolyan? Senki. Nekem sem kellenél, főleg úgy, hogy rendszeresen iszol és le is részegedsz. :)

21L

2012. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!