Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csajozzak be a facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be a facebookon? :D

Figyelt kérdés

Az már megvan hogy bejelölök egy jó kis csajt meg minden, de amikor bejelöltem azután hogy írjak rá? Mit írjak?

Köszi az ÉRTELMES válaszokat!


2012. okt. 31. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mért nem élőben akarod meghódítani?
2012. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz fb-on becsajozni? Sokkal több értelme lenne a valóságban, valós tapasztalatokat szerezni, egy csók többet jelent egy "virtuális" csóknál :) Egyébként, hogy válaszoljak is nézd meg miket like-olt és amikor rá írsz hozd fel azokat kész :)
2012. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoktam élőben csak nézegetem mostanában a facebookon a csajokat, akit még nem is ismerek olyanra gondolok
2012. okt. 31. 17:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Amugy 16/F
2012. okt. 31. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:

amúúgy több esélyed van élöben h válaszolnak mint h facen...xd


nemtudom dohanyzol-e, de nekem ugy sikerült sok ismeröst összeszedni, volt egy jócsaj is sajnos már csak exem, de ugy ismertem meg hogy kértem tüzet..xd


jo ürügy kell és meg van oldva^^

2012. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem dohányzok xD

mostmár kajak nekimegyek valakinek mint a filmekbe xD

2012. okt. 31. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
No tesó...írj rá,érdeklődj alap,hétköznapi dolgokról,aztán mikor már viszonylag közel álltok egymáshoz vallj neki szerelmet( az én módszerem:olyan nyálas/romantikus szöveget írtam neki,amit ha mástól látok,elhányom magam,de nem bántam meg mert szívből jött :D) mellesleg azota együtt vagyunk :)
2012. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tenkjúú :D megy a zöld pacsi :D na majd alkotok valamit :)
2012. okt. 31. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd értesíts ha sikerült,szeretnék büszke lenni rád :)
2012. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sehogy takarodj le a netről fogd a p.öcs.öd azt vert be fiunak/lánynak fb mit ér csak az irást látod se mimika se hangsuly se az érezelem ..(helyesírás tudom hogy rossz)
2012. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!