Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek ez tetszik, szexine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek ez tetszik, szexinek találja? KÉPEL

Figyelt kérdés

A pasim gépén találtam rengeteg képet a volt barátnőjéről. Mindegyiken a (sör)hasa van fényképezve. Amikor a barátomat megkérdeztem, hogy mi ez, akkor azt mondta, hogy szexinek tartja ezt az alakot. Erre én eléggé bepöccentem, mert én inkább vékony vagyok. Mit keres akkor mellettem? Vagy talán bennem van a hiba, és csak a féltékenység miatt gondolom, hogy egy pókhasú zsírgép volt az exje?

SZERINTETEK? Van akinek ez tényleg tetszik?


[link]


[link]



2012. okt. 31. 19:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Hogy került az óceántól ilyen távolra egy bálna?! :o
2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
ez a lány hájas 21L
2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 ASOT ***** válasza:
67%

úgy néz ki neki tetszett....de te is tetszhetsz neki.


Nekem nem tetszik...

2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Áh ez már soKK.Túl nagy has.Egy kis pocak aranyos tud lenni.De ez már nagy.
2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy terhes nő, nem sörhasa van ----___----
2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát a hasa az durva, így nem jön be, viszont az első képen a lábai szerintem szexik.
2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

hát szerintem ez elég undorító..

nem tudom, hogy kinek jön ez be, főleg a 2. kép hát az kiverte a biztosítékot legalábbis nálam.. az a kép egyenesen hányinger

2012. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1.Miért turkálsz a párod gépén???!!!


2.Nagyon ember függő ez a dolog ,h kinek milyen típus a bejövős..Ismerek gyönyörű szép csajszit nagyon szép alakkal és egyedi karakteres arcal,de neki nem jönnek be ezek a trendi felnyalt hajú,modell alakú srácok ..neki inkább a macis testesebb pasik jönnek be izlés kérdése ami számodra ronda,csúf számára lehet ,h vonzó persze ez nem zárja ki azt ,h a pasidnak te is nagyon tetszel és szeret,de lehet ,h neki ez a típus is bejövős ez van fogadd el..

2012. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem a mai divatnak megfelelő, viszont kényelmes ;)

Képen inkább én is vékonyabb csajokat nézek, de ágyban jobb ha van mit fogni.

2012. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

De az még mondjuk oké, hogy a párodnak ez tetszett,rendben. De mi a fenéért vannak a gépén az exéről félmeztelen fotók??

2012. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!