Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít jobban, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít jobban, ha egy srác sármos, jóképű, magas de a teste nem sportos vagy, ha egy srác sportos de nem különösebben jóképű?

Figyelt kérdés
Most nem lehet választani azt, hogy a kettő között..

2012. okt. 31. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
sportos legyen, a jóképűség nekem nem számít
2012. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkább sportos legyen.

De ha a jóképűnek nincs túl izmos teste, szóval nem duci, akkor az.

2012. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normalisan a masodik opcio kene a vonzobb legyen, mert arrol az ember nem tehet, hogy mennyire jokepu, de arrol igen, hogy mennyit mozog meg hogyan el stb. A jokepuseg onmagaban nem pozitiv tulajdonsag, az egeszseges eletvitel es gondolkodasmod viszont igen. Ettol fuggetlenul en azt vettem eszre, hogy az elso opcio hodit manapsag...
2012. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első kategória vagyok és szoktam eddzeni, de nem tudom átalakítani a testem olyanná, ami igazán vonzó lenne. Hasra iszonyú sokáig edzettem és mégis löttyedt.. nem kövér, hanem löttyedt, olyan mintha nem lenne tartása és ez igaz még pár területre a testemen, nem tudom mitől van..
2012. okt. 31. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább jóképű legyen, mert a testén tud változtatni, de a fején nem.
2012. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előttem hozzászólóval értenék egyet.
2012. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy hulladékot eszel.70%-ban ez számít.Gondolom súlyzózni sem szoktál.Hány éves vagy?


Ha érdekel a dolog, kifejtem részletesen.

2012. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a farokméret a LÉNYEG
2012. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

21:08


most leszek 19, szoktam súlyzózni, bár elég rendszertelenül mostanában

mi számít hulladéknak?

2012. okt. 31. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Az vagy amit megeszel.A mai társadalom emberének megéri hulladékot eladni, egyrészt mert ezen van állami támogatás és emiatt rohadtul olcsó, másrészt pedig azért mert 2 alap ízre fókuszál az egész élelmiszer gyártás, mivel ez az őskorban nagy ritkaságnak, kuriózumnak számított.Ez pedig az édes íz, és a sós ételek.Ma pedig ez korlátlan mennyiségben áll rendelkezésünkre.Ezért rajongunk az édességért.


Ha megfigyeled a mai emberek testét, mit látsz?Nagyfokú izomzat hiányt, jelentős hájfelesleget.Mert szart esznek.Mert feldolgozott élelmiszert esznek.Mert a feldolgozott élelmiszerek esetében nem lehet látni mit eszel meg.Persze jól tele vannak nyomva gyors felszívódású cukrokkal-mert ugye az íz a legfontosabb-,a szervezet nem tud mit csinálni aztán vele, így elraktározza zsírként, közben megint csak csipegetsz a hulladék kajából, mert előző esetben sem vittél be semmilyen mennyiségű hasznos tápanyagot, a szervezet továbbra is éhezik, és téged arra irányít az agyad, hogy újra egyél bármit, annak reményében , hogy most hozzájutsz a kellő tápanyagokhoz.Kb. így működik az elhízás.Aztán menj el bármelyik kórház kardiológiájára, vagy akármelyik másik osztályára és nézz körül mennyi beteg ember van.Az egészséges kaja bár kicsit drágább, és nem olyan finom, de ha valóban gondjaid vannak az önértékeléseddel a külsőd miatt, ha továbbra is everyday szart eszel, nem fogsz semmit elérni a fenn említett okok miatt semmit.Egyébként mennyit tudsz kajára költeni?Hány kilós vagy?


Innen letudod tölteni a testépítés bibliáját.Egy könyv teljesen ingyen.Enélkül ne is kezdj bele az edzésbe.


[link]

2012. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!