Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok valami jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok valami jóképű gyerek, de eléggé sportos testem van, jó ruhákban járok (panama cipők, boss dzsekik stb) és fehérek a fogaim (fogfehérítés volt) akkor elég sok csajnak bejöhetek?

Figyelt kérdés
Van egy jó közepes beszélőkém is, nem vagyok nagyon visszahúzódó.
2011. dec. 20. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
persze....és agyad is van melléje?vagy csak az arcod nagy?
2011. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ci.ara ***** válasza:
sztem igen
2011. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 BeerHunter ***** válasza:

Hehe :)

A fontos emberi értékek :)

2011. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Like a boss.
2011. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bejöhetsz persze. Sok barátnőmről tudok, akinek bejön ilyen kaliberű srác.
2011. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
milyen az a panama cipŐ?
2011. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Így néz ki.

[link]


Cirka 30 ezer ft.

Az egyik legigényesebb férfi cipő, inkább téli és túracipő. Eredeti spanyol bőr, full kényelmes és nem izzad benne a lábad. A világosat sajnos nehéz tisztítani.

2011. dec. 20. 19:02
 8/16 whitenigga válasza:
54%

Ilyen cipőt vettem a Hua Xing áruházban keto-eze-nyocázér. :D


Egyébként ja, sanszos, hogy bejössz a buxáknak.

2011. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen beképzelt, arrogáns, felszínes f.sz nem sok lánynak jön be. De a pénzedért biztos sokan szeretni fognak.
2011. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
már bocsánat (nem bántásból szeretném mondani, tényleg)de szerintem a csajoknak nem igazán jön be ha egy pasi a márkás dolgaival nagyzol és elemzi hogy mennyire sirály a csukája, és nem izzad bele a lábad. Persze, fontos az hogy hogyan néz ki az ember, lehetnek márkás dolgai de sok esetben (persze vannak akik csak a márkára hajtanak) a jellem is fontos tényező a párválasztásban:) Szóval mosolyogj csak a fehér fogaiddal a lányra és add önmagad!!! tudom sablonszöveg de egy próbát megér, nem?
2011. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!