Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy? 15/L

Figyelt kérdés
Az évfolyam társam és az unokatesója elhívott valamelyik nap, hogy menjek el velük lógni a városba és közbe beülünk valahova. Szóval az évfolyamtársammal barátok vagyunk és az unokatesójával akkor találkoztunk először, és csipkelődtünk folyamatosan meg hülyéskedtünk(ez volt múlt hétfőn). Azóta minden nap beszéltem az unokatesóval és perverzkedtünk hülyeségből meg kiderült, hogy elvileg tetszünk egymásnak. Lényeg a lényeg, kedden(tegnap) randiztunk. Biliárdoztunk, meg beültünk egy kávéházba. Biliálrdozás közben sokszor megfogta a derekam és magához húzott, meg jutalmat kért, ha nyert, és adtam neki egy puszit. A kávéházban csókolóztunk elég sokszor. Ma megint találkoztunk 4-esben, aztán csak 3-man maradtunk. Mikor nem figyelt az évfolyamtársam lekapott az unokatesó. Utána még majdnem 30percet dumáltunk 3-masban. Miután hazaértem írt, hogy nem volt velem teljesen őszinte a szombattal kapcsolattal, mikor bulizni volt, mert majdnem összejött egy csajjal, és megint kevert vele, nem tudom mikor, de akkor csak 1-szer találkoztam vele még. Szóval most gondolkodási időt kért...szerintetek mennyi az esély arra, hogy engem választ? :/

2012. okt. 31. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Veled randizik közben meg más csajjal is kavar. Az igen. Szerintem keress mást, de ha ragaszkodsz hozzá, jobb ha nem tepersz utána. Ne mond neki hogy téged válasszon stb. Hidd el egy pasi jobban szereti, ha kicsit meg kell szenvednie egy kincsért.
2012. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyi rá az esély nem vagyok gép. Azt viszont megmondom, hogy akinek csak ennyit számít a csók és az ölelés az egy szar ember. A te érdekedben remélem, hogy nem téged választ és, hogy lesz majd valaki aki nem egy cipőként kezel és te leszel a mindenség számára.
2012. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard, hogy téged válasszon! 21/L
2012. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csorgasd a nyálad egy olyan után aki kavar mással is melletted.
2012. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez egy szoknya vadász .. akkor is ha összejön veled akkor is félre csalna ez 80%, ráadásul egy rendes fiú nem ennyire rámenős, csak egy kis ribinek tart , minél hamarabb meg akar dugni.

bocsi csak őszinte vagyok

16l

2012. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz, mindenkinek a választ. Sajnos igazatok volt...A srác totál oda van a másik csajért, csak talomba lett rakva a csaj részéről, én meg a srác részéről...:/
2012. nov. 2. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább okosodtál az esetből :)
2012. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig úgy éreztem jelentek neki valamit...de hát ilyen az élet..olyan jó lett volna már, ha nekem is lesz valakim.

De ettől függetlenül képtelen vagyok megérteni az esetet/ a pasikat. :/ :)

2012. nov. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!