Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Mennyire taszítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mennyire taszítana Titeket egy ilyen srác? (Csak szöveg, nincs kép)

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy mennyire taszítana, vagy vonzana Titeket egy ilyen srác, úgy, hogy képet nem láttatok még róla!?


Rossz tulajdonságok: makacs; lusta (de ha szólnak, észreveszi magát); pesszimista; könnyen megnyílik az embereknek (ez negatív, mert általában rosszul választ ehhez partnert, aki visszaél ezzel); fél a csalódásoktól és nem szereti, ha valami kibillenti az egyensúlyból; szereti, ha hátulról kicsit rugdossák, hogy valósítsa meg végre az álmait (mert önmagáért nem tenné); nehezen oldódik fel társaságban


Semleges: nem rosszfiú; nem tapasztalt; szeret viccesen csipkelődni; szereti a romantikát (egyénfüggő, ki, hogy értékeli ezeket)


Pozitív tulajdonságok: empatikus; maximalista; vannak nagyra törő tervei; jó a beszélőkéje; képes felvidítani az embereket; jó hallgatóság; van humorérzéke; nem majmol senkit; nyomokban kreatív


Összességében, ha csak azt nézzük, hogy milyen belül, hogy értékelnétek? Lenne esélye nálatok?


Kis segítség a külsőhöz: átlagos arc, átlag magas, vékony testalkat, tipikusan az, aki ha elmegy az utcán mellettetek, nem hívja fel magára semmivel a figyelmet. Kort nem írok, mert jóval kevesebbnek néz ki annál, mint ami.



2012. okt. 26. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ugyan nem nő vagyok, de végigkínlódtam az irományod.


Kb az egész egy ku.rva nagy ellentmondás.

2012. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miben?
2012. okt. 26. 00:04
 3/16 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szóló Úriemberrel

szintén férfi voltam

2012. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Esetleg valamelyikőtök elmondaná, hogy miben?
2012. okt. 26. 00:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Írd le a korod,utána megmondom.
2012. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Honorare ***** válasza:
0%
Nem olvastam... de ha sok penzed van, akkor a tobbi nem erdekli oket... :) XD csak ugyesnek kell lenned.... :)
2012. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

20


Esetleg olyan is válaszolna, akinek feltettem a kérdést? Tehát LÁNY/NŐ? Nem a férfiaknak akarok megfelelni, bocsi.

2012. okt. 26. 00:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

rendes lányok már ágyban vannak...a rosszak meg még szexelnek

csak mi veterán férfiak tartjuk még a frontot

2012. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Makacs, lusta, pesszimista, de közben maximalista és vannak nagyratörő álmai? Think again...
2012. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem egy önérzetes töketlen fószer vagy, és néhány dologban lódítottál.

Férfi vagyok xD

2012. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!